Jak to działa

Zoo 2 - Animal Park

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Zoo 2 - Animal Park

Czy zawsze marzyłeś o tym, aby mieć swoje małe, prywatne zoo? Już teraz jest to możliwe! Włącz przeglądarkową grę Zoo 2 – Animal Park, aby na własnej skórze przekonać się o tym, jak wygląda codzienna praca ze słodkimi zwierzakami!

Wejdź w świat rozgrywki Zoo 2 – Animal Park i przenieś się do niesamowitego scenariusza gry z przyjaznymi stworzonkami, ciekawą fabułą oraz wieloma zadaniami na czele, jakie czekają właśnie na Ciebie! Ogród zoologiczny odziedziczysz w grze po ciotce Teresie – Twoim zadaniem będzie uratować go przed… zamknięciem! Musisz się jednak spieszyć, bo działkę tę na oku ma wielu handlowców, którzy myślą o jej zagospodarowaniu swoimi nieruchomościami! Już zacierają ręce licząc na to, że Zoo doprowadzisz do… bankructwa! Nie możesz się więc poddać – uratuj Zoo przed zamknięciem i przejęciem terenu przez władze miasta oraz handlarzy! Masz 48 godzin na to, aby odpicować teren i sprawić, że zaczną zaglądać do Ciebie nowi goście – inaczej… pożegnasz się z ziemią! Najwyższy czas wziąć się do roboty! Chyba nie chcesz zawieść swojej ciotki i zniweczyć całą pracę, jaką włożyła w ogród zoologiczny?

Buduj wybiegi, codziennie dbaj o czystość w swoim kolorowym Zoo, zdobywaj stale nowe i egzotyczne gatunki zwierząt z całego świata, a także troskliwie się nimi opiekuj. Pamiętaj też o tym, aby upiększać ogród zoologicznym różnymi dekoracjami – co podniesie jego atrakcyjność wizualną w oczach Twoich gości. Zaprojektuj i ukształtuj swoje Zoo już dziś na bananki.pl! Świat Zoo 2 – Animal Park czeka na Ciebie!

pełny opis gry
Screeny
Zoo 2 - Animal Park screenshot1 Zoo 2 - Animal Park screenshot2 Zoo 2 - Animal Park screenshot3 Zoo 2 - Animal Park screenshot4 Zoo 2 - Animal Park screenshot5 Zoo 2 - Animal Park screenshot6 Zoo 2 - Animal Park screenshot7 Zoo 2 - Animal Park screenshot8 Zoo 2 - Animal Park screenshot9 Zoo 2 - Animal Park screenshot10
Video

Zoo 2 - Animal Park wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat