Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 6 3145 0
28.07.2017

Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Witam na początku tego poradnika! Z góry chciałbym powiedzieć, że nie jestem jakimś bogiem z 300+ lvl, porady kieruję w większości do nowych graczy oraz do tych, którzy jeszcze ich nie poznali.

Na początek - co to jest właściwie za gra? Margonem to gra w grafice podobna do znanej większości graczom Tibii, ale o całkowicie innych założeniach! Gra odbywa się na zasadzie turowych potyczek w których mamy do wybory akcje takie jak krok do przodu, normalny atak oraz wiele różnorodnych umiejętności które odblokowywujemy wraz z czasem. Gra posiada system tzw. elit, elit II oraz tytanów, o których opowiem w późniejszym czasie. Rozgrywka która z początku wydaje się zbyt łatwa i monotonna z czasem nabiera trudności i wielu dodatkowych atrakcji, możliwości poznania znajomości czy dołączenia do klanu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przejdźmy najpierw do najbardziej przydatnych linków w samej grze:

http://www.naszemargo.pl/herosi.php - spis herosów, miejsc ich pojawienia się oraz lootów.

http://www.naszemargo.pl/elity.php - spis elit, ich miejsca pojawiania się oraz lootów.

http://www.naszemargo.pl/elity2.php - spis elit II, ich miejsca pojawiania się oraz lootów.

http://www.naszemargo.pl/tytani.php - spis tytanów, ich miejsca i czas pojawiania się oraz lootów.

http://www.naszemargo.pl/questy.php - spis większości questów występujących w grze.

Dobrze, jeżeli już to zaliczyliśmy to możemy przechodzić do samej gry, na samym początku zbieramy ekwipunek ze skrzynki, zabijamy najsłabsze potworki i wykonujemy questy we wiosce startowej, około levela 8 możemy ją opuścić, przed tym należy wykupić najlepsze eq od npc i ja polecam was dokupić od lekarki kilka potek. Następnie idziemy do starych ruin gdzie expimy na wilkach, po dobiciu ok. 12 lvl'a schodzimy do zamku i wybijamy potworki pokroju ghul i nietoperki, zjawy. Z czasem zabijamy też nieumarłych.

Z levelem około 20 powinniśmy dać już sobie radę ze znajdującą się tam elitą - Astratusem. Czemu jest on warty uwagi? Można zdobyć z niego unikaty warte najczęściej 200k, zależnie od świata. Na owym przedziale jeżeli chcemy pozbierać pieniądze na eq to należy podropić unikaty z elit pokroju: Astratus http://www.naszemargo.pl/mob.php?id=139 , mrówcza królowa http://www.naszemargo.pl/mob.php?id=417 , Kotołak Tropiciel (stoi na nim wiele osób więc mało polecany, lecz leci z niego heroik) http://www.naszemargo.pl/mob.php?id=140 , Paladyński Apostata http://www.naszemargo.pl/mob.php?id=141.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dobrze, kolejnym sposobem na zarobek na start jest kupowanie dużej ilości zwojów za np. 300k kiedy widzicie, że taki jeden na aukcji stoi po np. 90k. W takim przypadku szybko przeliczacie czy wam się to opłaca, kupujecie, dzielicie na części po 1 i sprzedajecie po cenie jakiej chodzi na aukcji - w taki sposób macie już łatwy zarobek. Kolejnym sposobem, dla posiadaczy smoczych łusek jest częste przeglądanie aukcji i kupowanie drogich her za odwiązanie, ew. odwiązanie z minimalną dopłatą w złocie, po zakupie takiego hera wystawiacie go na aukcje po normalnej cenie w złocie. Kolejnym sposobem dla bardziej zaawansowanych jest zrobienie tzw. kantoru i przelewanie pieniędzy z jednego świata na inny z odpowiednim procentem dla siebie.

Kolejnym sposobem jest robienie questów, ale dających sporo złota jest dość mało więc tutaj nie będę się więcej rozpisywać.

Podsumowując, nie ma jednego najlepszego sposobu na zarabianie złota, do tego potrzeba wiele czasu i szczęścia - niektórym spadnie lega z pierwszej eII którą zabiją i są ustawieni na resztę gry, a niektórym nie spadnie do 1k bić. Polecam wam założyć kilka postaci - jedną expisz jak najdalej a pozostałymi rozstawiasz się po elitach, eII. Tak po za tym polecam wam znaleźć klan na eII które są na czerwonych mapach (np. gobbos) i masz wtedy pewność, póki stoisz z klanem, że zawsze będziesz bić daną eII, niestety wtedy możesz nie zawsze złapać dany item.
5.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Fragorski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

MovieStarPlanet MSP Jak zacząć w msp? Poradnik dla początkujących

Poradnik AnitovaBanankova
3

FIFA Online CZY WARTO ZAGRAĆ W FIFA ONLINE?

Recenzja Buriq
4

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
5

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
6

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
7

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
8

League of Legends Taric - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

League of Legends Viego - Poradnik jak grać [11.8]

Poradnik kayenek
10

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
Chat