Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 520 0
09.08.2020

Jak zostać SUPERbohaterem?

Zastanawialiście się jak to jest być super bohaterem? Ciągłe przygody, wyzwania, dawanie pomocy jak i walki ze złą stroną? Brzmi świetnie i na pewno każdy z Was, choć raz miał w głowię taką myśl, aby właśnie stać się takim bohaterem. Zaskoczę was, bo dzięki jednej, przeglądarkowej grze, możecie poczuć się właśnie tak! Gra o której wspominam to Hero Zero. Ta symulacja ma dla nas ciekawe funkcję. Zaczynamy właśnie od tytułowego zera, będąc w bieliźnie ze znikomymi umiejętnościami. Dopiero z czasem, sukcesywną pracą zdobywamy coraz większe umiejętności, a bójki z innymi zwiększają nasz honor. Zarabiamy też pieniądze, które pozwalają nam na coraz to lepsze zakupu ubrań oraz gadżetów, które wspomagają nas. Co najlepsze, wcale nie musimy działać na własną rękę, a tworzyć drużynę. Czy nie uważacie tego, za coś świetnego? Razem z kolegami lub koleżankami działacie wspólnie, zdobywając coraz to większe wyniki, stając się coraz to bardziej lepszymi SUPER bohaterami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Chciałabym przedstawić wam nieco głębiej panel Hero Zero. W pierwszej zakładce, w lewym dolnym rogu znajdziemy kartę "twój bohater". Tam, jak sama nazwa wskazuje, zobaczymy naszą stworzoną wcześniej postać jak i statystyki, poziom, honor, punkty ligowe oraz do jakiej drużyny należymy, o ile ją mamy. Przejdźmy dalej zakładki "misję". Tu znajdują się różnego rodzaju zadania, o różnej długości czasu jak i różnych nagrodach za ich wykonanie. Wykonując je, zdobywamy punkty do poziomu, jak i monety, które są dla nas ważne. Od czasu do czasu możemy zauważyć tam łotra, którego atakujemy wspólnie ze wszystkimi graczami Hero Zero. Ma on niebywałą siłę, lecz pokonanie go, daję nam bardzo dużo korzyści, w postaci nagród. Kolejną zakładką jest "lumpeks". Tam kupujemy ubrania oraz gadżety, które wspomagają nasze umiejętności. Stare ubrania możemy również tam sprzedać, zyskując nieco grosza. Następną ważną zakładką jest "trening". Gdy trenujemy regularnie, nasze umiejętności rosną, tak samo jak w przypadku ubrań. Następnie znajdziemy: kryjówkę, wspomagacze, zadania nadzwyczajne, twoja drużyna, ranking. Kryjówka pozwala nam na zarabianie pieniędzy, nawet nie grając. Wspomagacze zwiększają nasze umiejętności. Zadania nadzwyczajne jak sama nazwa wskazuje, są zadaniami nadzwyczajnymi. W drużynie, znajdziemy naszą drużynę. W rankingu możemy sprawdzić jak wypadamy, na tle innych graczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Hero Zero, to tak jak widzicie, naprawdę ciekawa gra. Czeka tam na nas dużo przygód, a możliwość grania multiplayer sprawia, że nigdy się nie znudzi. Codziennie stajemy się coraz to lepszym bohaterem jak i lepszą drużyną. Mierzymy się z innymi graczami, jak i poznajemy innych bohaterów. Warto mieć tam przyjaciół, ponieważ wspólnie możemy sobie pomagać, dając baterie, które przyśpieszają realizacje misji czy też treningów. Najlepsze jest to, że wcale nie musicie koniecznie wydawać pieniędzy, aby stać się najlepszym. Aby zdobyć oponki, czyli dość niespotykaną walutę, która jest potrzebna do późniejszego rozwijania drużyny, nie trzeba jej kupować, a można ją wygrać, podczas konkursu drużyn, który wbrew pozorom, nie jest na tyle trudny, Wystarczy mieć chęci, determinację i odpowiednie osoby w teamie. Podsumowując, ta gra, spełnia nasze marzenia z dzieciństwa, pozwalając nam, poczuć się jak super bohater. Nie jest nudna, dzięki rywalizacji i możliwości grania ze znajomymi. Warto dać jej szansę.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez sliweczkaxdd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
2

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
3

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
4

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
5

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
7

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
8

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
9

Dice Dreams - Mobile - Android Czasozabijacz, całkiem przyjemny.

Recenzja Mahtuha
10

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
Chat