Jak to działa

Hero Zero

4.6 (ocen: 1571)
Gry z odznakami Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Hero Zero

Hero Zero to przeglądarkowa gra MMO oparta o flash, w której wcielisz się w jednego z superbohaterów. Weź udział w barwnej rozgrywce, w której spersonalizujesz swoją postać na tysiąc różnych sposobów.

Podejmuj wyzwania w grach na czas i stawaj do walki w epickich pojedynkach. Co prawda na początku Twój superbohater będzie przedstawiał się dość skromnie, ale ciężką pracą i wytrwałością przeobrazi się on w prawdziwego wymiatacza.

Rozwijaj po kolei najważniejsze statystyki swojej postaci, począwszy od siły, poprzez inteligencję i kondycję, aż po intuicję. Zdecyduj, w czym chcesz być najlepszy i którą z tych statystyk będziesz wykorzystywać podczas swojej przygody z tym nietypowym przeglądarkowym MMO.

Zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia i bierz udział w treningach, dzięki którym zdobędziesz nowe punkty na rozwój statystyk i specjalnych umiejętności Twojego bohatera. Dostępne w grze wspomagacze zapewnią Ci premię w postaci większej ilości punktów statystyk, kolejnych złotych monet, czy też skracania czasu misji i dojścia do celu.

Wraz z każdym nowym poziomem odblokują się przed Tobą nowe zadania nadzwyczajne, a Ty zdobędziesz prawdziwie wartościowy ekwipunek, dzięki któremu z coraz większą łatwością pokonasz kolejne przeciwności losu.

Walcz z innymi przeciwnikami i zdobywaj punkty honoru oraz złoto. Im więcej honoru znajdzie się na Twoim koncie, tym większy będzie Twój prestiż wśród społeczności Hero Zero. Aby jednak stanąć do takiej walki z innym graczem, będziesz potrzebować niezbędnych punktów odwagi.
Konkuruj o dominację na serwerze wraz ze swoją drużyną i zdobywaj jeszcze więcej doświadczenia walcząc w zespole. Razem stawiajcie czoła bandom, których pokonanie odblokowuje jeszcze więcej złota i punktów doświadczenia!

pełny opis gry
Screeny
Hero Zero screenshot1 Hero Zero screenshot2 Hero Zero screenshot3 Hero Zero screenshot4 Hero Zero screenshot5 Hero Zero screenshot6 Hero Zero screenshot7 Hero Zero screenshot8 Hero Zero screenshot9 Hero Zero screenshot10
Video

Hero Zero wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat