Jak to działa
Hero Zero

Hero Zero

Hero Zero
4.6 (ocen: 566)
Graj Wymień walutę
Opis

Jak to mawiają "od zera do bohatera". Hero Zero jest produkcją posiadającą luźny, żartobliwy wydźwięk, dzięki czemu jest niezwykle intuicyjna oraz ciekawa. Twórcy postawili sobie za cel zerwanie z tradycyjnym wizerunkiem współczesnego herosa, zresztą musisz przekonać się na własne oczy jak sprawa wygląda :)

Rozpoczynając swoją zabawę indywidualnie dostosowujesz postać. Do swojej dyspozycji masz szereg gadżetów oraz oczywiście charakterystyczny wykres umiejętności. Wraz z dalszym postępem, wykonywaniem misji, czy braniu udziału w potyczkach z innymi graczami otrzymujesz doświadczenie. Poza tym strój Twojego bohatera będzie... cóż bardzo oryginalny.

W Hero Zero gra się niezwykle przyjemnie, a żartobliwy charakter produkcji dodaje jej uroku. Na co czekasz? Świat potrzebuje bohaterów! Może nie tak wzniosłych, ale zawsze coś!

pełny opis gry
Screeny
Hero Zero screenshot1 Hero Zero screenshot2 Hero Zero screenshot3 Hero Zero screenshot4 Hero Zero screenshot5 Hero Zero screenshot6 Hero Zero screenshot7 Hero Zero screenshot8 Hero Zero screenshot9 Hero Zero screenshot10
Video