Jak to działa
5.0 1 28 0
28.08.2020

The Sims™ 4 Star Wars™ Recenzja Zwiastunu

Hejka, z tej strony Arines i w tym artykule moją opinię na temat nowego rozszerzenia do The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu. Recenzja będzie oparta na zwiastunie, który miał swoja premierę 27 sierpnia. Sam pakiet będziemy mogli kupić od 8 września na Origin lub Steam. Jak już wiemy "Wyprawa na Batuu" będzie pakietem rozgrywki. Głównie rozszerzenie opiera się na tematyce filmu pt. "Star Wars", w tłumaczeniu na język polski "Gwiezdne wojny". Stroje, przedmioty i inne są bardzo podobne, jak nie takie same jak w filmie. Jeśli chodzi o to czy ja oglądałam "Gwiezdne wojny" to odpowiedź brzmi nie, wiem o co w nim chodzi, znam niektóre postacie, jednak to nie jest mój klimat. Natomiast jeśli ktoś jest fanem "Star Wars" to ten pakiet rozgrywki jest zdecydowanie dla niego. Prawdopodobnie w pakiecie dostaniemy nowe miasto, w którym Nasi simowie będą mogli zamieszkać. Moim zdaniem jest bardzo ładne, jest stworzone w zupełnie innym stylu niż dotychczasowe miasta.

Przejdźmy do oceny rozgrywki.

Będziemy mieli możliwość treningu z mieczem świetlnym, grać w grę karcianą "Sabak", a także latać statkiem kosmicznym. Po mieście będą chodzili "obcy" - różne stworki przedstawione w filmie, roboty i wiele innych stworzeń. Będziemy mogli mieć takiego małego jeżdżącego robocika, taki sam był w filmie "Star Wars". W pakiecie dojdą również misje, za których wykonanie dostaniemy punkty reputacji, umożliwiają Nam one spotkanie z przywódcami. Odkrywanie tajnej bazy Ruchu Oporu, walka i wiele innych opcji możemy odkryć w najnowszym pakiecie do The Sims 4. W grze spotkamy postacie z filmu "Gwiezdne Wojny". Będziemy mogli zebrać nową kolekcję kryształów i rękojeści.


Następną kwestią są ubrania, tryb kupowania i budowania.

Z tego co zauważyłam to nie dostaniemy zbyt dużo ubrań, a twórcy skupili się w okół stworzenia innych stworków. Meble są w dość ciemnym stylu. Wydaję mi się, że będzie to połączenie stylu "starodawnego" z nowoczesnym.

Czas na podsumowanie.

Moim zdaniem The Sims™ 4 Star Wars™: Wyprawa na Batuu to pakiet głównie dla graczy, którzy oglądali "Gwiezdne Wojny". Jak dla mnie pakiet jest ciekawy, można naprawdę poczuć klimat i wkręcić się w rozgrywkę. Natomiast to nie jest jeden z lepszych pakietów, został stworzony prawdopodobnie tylko ze względu na współpracę EA ze Star Wars, tak jak było to w przypadku akcesoriów "Moschino". Nie uważam, żeby ten pakiet był niezbędny. Są dużo lepsze pakiety, a ten samą rozgrywką może przypominać "Strangerville" - rośliny, które przejęły miasto, tajemnica, którą rozwiązujemy i koniec, chociaż w wypadku "Wyprawy na Batuu" może być kilka zakończeń. W skrócie pakiet, który przegramy raz, a potem rozwiązywanie zagadki przestaje być interesujące. Miejmy nadzieję, że tak nie będzie, a twórcy czymś Nas zaskoczą. Ja nie zamierzam kupić tego pakietu w dzień premiery, ani po normalniej cenie. Jeśli już miałabym go kupić zrobiłabym to na promocji. Pozdrawiam Arines.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
5

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
6

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
7

RETRO: Metal Gear (1987)

Recenzja LiquidSnake
8

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
9

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
10

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
Chat