Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2766 0
27.06.2017

Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Czy kiedykolwiek chciałeś zarobić na skórkach w tej grze, ale nie miałeś pojęcia jak? A może chciałeś się powymieniać mając jedynie AWP | Asiimov (BS), ale nie być stratnym? Dzisiaj skupimy się właśnie na tej skórce, a dokładniej jak na niej zarobić, czyli sposób jak zarabiać nawet dziesięć złotych na jednej wymianie. Ja jestem GN0M3K i nie przedłużam tego wstępu. Serdecznie zapraszam was wszystkich do czytania tego artykułu. Zacznijmy od tego, że skórka Asiimov do broni AWP w najgorszym stanie może mieć 0.50 float, czyli bardzo małą ilość zadrapań. Zarobić na niej można także, gdy posiada ona całą czarną lunetę. Taki przypadek nazywamy Blackiimov. W sposobie tym dążymy do wymiany kiepskiego float, czyli w okolicach 0.80 i gorsze, a może i odrobinę lepsze do znacznie lepszych float. Konkretnie dążymy do float w okolicach 0.55. Aby zdobyć taki float możemy wymieniać się z trade botami na platformie Steam, a także wpłacać na ruletki, na których są dostępne te same skórki, a następnie wypłacać, ale te z lepszym floatem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Taki trade bot akceptuje każdą ofertę, na której on zarobi oraz oferty, na której nie zarobi nikt. Pamiętajcie, aby wasze skórki wpłacać jedynie na popularne ruletki reklamowane przez wielu popularnych twórców. Skórka ta z float 0.55 wygląda prawię jak fabrycznie nowy. Jeśli chcecie możecie taką zostawić i nic z nią nie robić, ale wtedy nie zarobicie. Wracając do wymian. Gdy już ją uzyskamy z bardzo małym stopniem zadrapania wchodzimy na jakąś stronę do wystawiania ofert. Przykładowo wchodzimy na csgolounge, gdyż jest to najpopularniejsza strona internetowa tego typu, dlatego też na niej będziemy czekać najmniej na ofertę wymiany od innego użytkownika. W opisie wymiany wpisujemy „ft look”. Zaznaczamy, że chcemy za nią uzyskać taką samą skórkę, jednakże z bardzo dużym stopniem zadrapań oraz dodatki (na przykład klucz do skrzyni). Takim sposobem próbujemy się wymieniać do momentu, w którym nie zdobędziemy noża. Gdy zdobędziemy nóż należy używać innych sposobów, o których opowiem być może w kolejnych artykułach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Największym minusem tego sposobu jest oczekiwanie na osoby, które chciałyby wymienić się tak, jak opisaliśmy. Kolejnym minusem jest częsty brak tej skórki u trade botów na platformie Steam, a czasami również na popularnych ruletkach, czy też innych stronach gamblingowych, jednakże wystarczy odrobina cierpliwości. Jeśli udało ci się osiągnąć nóż, albo chcesz wymieniać się w inny sposób niż przedstawiłem wam w tym artykule, przeczytaj mój inny artykuł również na temat zarobku poprzez wymienianie się. Serdecznie polecam wymienianie się, gdyż jest to jeden z przyjemniejszych i najmniej ryzykownych sposobów na zarobek, a za razem jest korzystny i bardzo rzadko na nim tracimy. Ja jestem GN0M3K, czy też na platformie Steam znany jako Lefly z awatarem przedstawiającym ptaka. Jeśli artykuł spodobał Ci się, albo zauważyłeś jakiekolwiek błędy pisz o tym w komentarzu. Możesz również zostawić kciuka w górę, te w dół również mile widziane. Ja już nie przedłużam tego poradnika, trzymajcie się, do zobaczenia w kolejnych artykułach!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder War Thunder: Symfonia Bitew na Niebie, Lądzie i Morzu

Recenzja NapoleonCat
2

Margonem Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Recenzja Lifam
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
4

World of Tanks Himmelsdorf - Miejscówki

Poradnik kuba1224
5

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
6

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
7

FIFA 18 - Jak dobrze zacząć grę ? (JAK SIĘ WZBOGACIĆ?)

Poradnik Szefciu1223
8

World of Warships Miej frajdę i ucz się historii, czyli World of Warships

Recenzja Exrad
9

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
10

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
Chat