Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1519 0
06.11.2017

Dlaczego grać w Margonem ?

Ogólnie o grze :
Moim zdaniem Margonem to bardzo dobra gra, można spędzić przy niej wiele godzin, nie dość że sama gra dostarcza dużo rozrywki to można grać wspólnie ze znajomymi i walczyć o najlepsze miejsca na serwerze ! Gra oferuje bardzo dużo lokacji i unikatowych przeciwników, nic nie płacąc otrzymujemy 3 sloty na postacie, co jest kolejnym plusem, ponieważ gdy znudzi nam się granie konkretną postacią na ten moment zawsze możemy ją zmienić na kompletnie inną. Do wyboru jest 6 odmiennych klas : Paladyn, Wojownik, Tancerz ostrzy, Mag, Tropiciel oraz Łowca. Każda klasa oferuje odmienny styl gry, oraz odmienne Questy. Podsumowując Margonem to bardzo dobra gra, można miło przy niej spędzić czas oraz nie jest wymagająca, nadaje się idealnie dla początkujących jak i zaawansowanych graczy MMORPG, nie można zapomnieć również o tym że jest to gra stworzona przez Polaków i o tym że ma bardzo dobrą oprawę graficzną.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dlaczego granie w Margonem jest takie przyjemne ?
Jest to spowodowane tym, że społeczność tej gry jest bardzo miła, rzadko jesteśmy wstanie spotkać toksycznego gracza, a nawet jeżeli tak się stanie administracja szybko zajmie się taką osobą. Zawsze na serwerze znajdzie się ktoś kto zaoferuje swoją pomoc gdy tylko o to poprosimy, a w Margonem można robić tyle rzeczy że nierzadko bez pomocy się nie obejdzie :) Kolejną rzeczą która cieszy pod czas gry jest bardzo przyjemna oprawa graficzna która cieszy oko podczas przemierzania gór, szlaków, jaskiń czy innych ciekawych miejsc które można spotkać na mapie. Zaskakiwać nas będą również stwory które napotkamy. Następną rzeczą która cieszy pod czas gry jest fakt że twórczy bardzo często dodają aktualizacje oraz Eventy nawiązujące do pobliskich świąt. Takich jak : Halloween, Walentynki, Boże Narodzenie, Wielkanoc, a nawet eventy wakacyjne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy granie w Margonem szybko się nudzi ?
Wręcz przeciwnie ! Podczas gry zdobywamy poziomy, które umożliwiają nam zdobywanie coraz lepszego wyposażenia, a co za tym idzie umożliwiają walkę z lepszymi, bardziej wymagającymi i trudniej dostępnymi postaciami ! Zdobywanie poziomów umożliwia nam rozwijanie swojej postacie dzięki bardzo rozbudowanym drzewkom umiejętności, możemy zrobić ich maksymalnie 3 i wtedy tylko od nas będzie zależało czy nasze punkty umiejętności wydamy na : obrażenia od Ognia Błyskawic czy Lodu, Zwiększenie swojej prędkości podczas walki, czy dostanie kilkunastu dodatkowych punktów życia. Gdy gra się w drużynie można grać jako wsparcie i w drzewkach umiejętności wybierać te, które pomogą naszej drużynie np : Leczenie, które może kogoś uratować czy choćby coś co pozwoli spowolnić naszego oponenta.

Mam nadzieje, że to wystarczająco dużo by zachęcić Cię do wspólnej gry w Margonem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Poradnik dla początkujących z robloxa. Serwery, Grupy, Nazwy... Dziś chce omówić serwer jailbrake.

Poradnik damper 200
2

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
3

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget - Wojownik

Poradnik JanuszB
4

ARMA III (B2P) Recenzja : ARMA III (B2P)

Recenzja Cesere
5

OMSI Symulator Autobusu - moja recenzja.

Recenzja lynnSSky
6

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
7

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
8

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
9

Crush Crush Crush Crush, czyli bardzo dziwny clicker

Recenzja Osa1020
10

FIFA 18 - skład na początek.

Poradnik lynnSSky
Chat