Jak to działa
5.0 1 67 0
14.06.2021

BlockStarPlanet - o co chodzi i na czym polega gra?

Gra "BlockStarPlanet" cieszy się popularnością wśród młodzieży oraz młodszych dzieci. Polega ona głównie na zabawie. Można tam między innymi:
- poznać oraz popisać z różnymi ludźmi
- budować różne światy typu np. czaty
- grać w bitwy
- grać w kopanie
Znajduję się tam wiele światów zbudowanych przez graczy. Myślę, że każdy znalazłby tam coś dla siebie. Gra nie polega tylko na budowaniu światów i graniu w bitwy itp. Polega ona również na zdobywaniu coraz to wyższego level'a. Z każdym poziomem liczba tak zwanego "xp" zwiększa się mniej więcej o tysiąc. Aby móc szybciej zdobywać poziom w grze, można zakupić tak zwanego "vip'a", pomaga on zdobyć więcej "xp" dzięki któremu szybciej wbijemy level. Umożliwia też on zakupienie bloków, broni oraz innych rzeczy, które są dostępne wyłącznie dla użytkowników posiadających "vip'a". "Vip" umożliwia również zakupienie zwierzaka. Niestety gracze bez "vip'a" nie mogą sobie pozwolić na kupno zwierzaka oraz rzeczy przeznaczonych dla "vip'ów".

Po pobraniu gry można założyć tam swoje konto. Wybierasz skina, którym chcesz grać, nick oraz wpisujesz hasło. Jeżeli nie masz pomysłu na nick, gra oferuje ci losowo wybrane nicki, które mogą ci się spodobać. Po wybraniu skina oraz zapisania go przechodzisz tak zwany "tutorial" po świecie zwanym "Nexus". Na samym początku tutorialu przywita Cię "DexMcFly" czyli jeden z moderatorów gry. Po ukończeniu tutorialu możesz już zacząć grać oraz zdobywać poziomy. Poziomy zdobywać można na różne sposoby. Są to między innymi:
- granie w bitwy,
- przechodzenie parkour'ów,
- kopanie.

Innymi możliwościami na zdobywanie poziomów jest robienie zadań. Po zalogowaniu się do gry w prawym górnym rogu znajduję się zakładka "Więcej" po kliknięciu w nią pojawi się zakładka z nazwą "Misje" właśnie tam możesz wykonywać różne zadania, za które dostaniesz "xp" oraz "starcoins'y". "Starcoins'y" służą głównie do zakupienia klocków, bloków itp.


Jest jeszcze jeden sposób na zdobywanie "xp" oraz "sc". Jest to po prostu budowanie światów oraz prefabrykatów. Prefabrykaty są głównie używane przez innych graczy w ich światach. Więc, aby zdobywać "xp" należy budować światy oraz prefabrykaty. Ale jak to ma pomóc zdobyć "xp"? Wystarczy, że namówisz innych graczy do używania oraz like'owania swojej twórczości. Zdobyte "xp" oraz "sc" znajdziesz w zakładce "nagrody", która znajduje się w zakładce "więcej". Warto wspomnieć, ze na "BlockStarPlanet" co weekend odbywają się różnego typu wydarzenia, które po części tez mogą pomoc ci w zdobyciu większego poziomu. W zakładce "więcej" znajduje się tez zakładka "highscores" w której są najlepsi gracze tygodnia. Gdy jest się najlepszym graczem tygodnia, można wygrać 5 diamentów oraz 5000 sc. Za diamenty możesz kupić różne rodzaje bloków, broni i innych rzeczy. Diamenty są niestety dostępne tylko dla graczy, którzy posiadają "vip'a", więc nie każdy może sobie na nie pozwolić. Mam nadzieje, że artykuł ten będzie pomocny dla nowych graczy "BlockStarPlanet".

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez smiesznie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
4

League of Legends Bardzo fajna gierka polecam zagrać!

Recenzja menelica123
5

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
6

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
7

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
8

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
9

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
10

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
Chat