Jak to działa
5.0 1 1130 0
14.06.2021

BlockStarPlanet - o co chodzi i na czym polega gra?

Gra "BlockStarPlanet" cieszy się popularnością wśród młodzieży oraz młodszych dzieci. Polega ona głównie na zabawie. Można tam między innymi:
- poznać oraz popisać z różnymi ludźmi
- budować różne światy typu np. czaty
- grać w bitwy
- grać w kopanie
Znajduję się tam wiele światów zbudowanych przez graczy. Myślę, że każdy znalazłby tam coś dla siebie. Gra nie polega tylko na budowaniu światów i graniu w bitwy itp. Polega ona również na zdobywaniu coraz to wyższego level'a. Z każdym poziomem liczba tak zwanego "xp" zwiększa się mniej więcej o tysiąc. Aby móc szybciej zdobywać poziom w grze, można zakupić tak zwanego "vip'a", pomaga on zdobyć więcej "xp" dzięki któremu szybciej wbijemy level. Umożliwia też on zakupienie bloków, broni oraz innych rzeczy, które są dostępne wyłącznie dla użytkowników posiadających "vip'a". "Vip" umożliwia również zakupienie zwierzaka. Niestety gracze bez "vip'a" nie mogą sobie pozwolić na kupno zwierzaka oraz rzeczy przeznaczonych dla "vip'ów".

Po pobraniu gry można założyć tam swoje konto. Wybierasz skina, którym chcesz grać, nick oraz wpisujesz hasło. Jeżeli nie masz pomysłu na nick, gra oferuje ci losowo wybrane nicki, które mogą ci się spodobać. Po wybraniu skina oraz zapisania go przechodzisz tak zwany "tutorial" po świecie zwanym "Nexus". Na samym początku tutorialu przywita Cię "DexMcFly" czyli jeden z moderatorów gry. Po ukończeniu tutorialu możesz już zacząć grać oraz zdobywać poziomy. Poziomy zdobywać można na różne sposoby. Są to między innymi:
- granie w bitwy,
- przechodzenie parkour'ów,
- kopanie.

Innymi możliwościami na zdobywanie poziomów jest robienie zadań. Po zalogowaniu się do gry w prawym górnym rogu znajduję się zakładka "Więcej" po kliknięciu w nią pojawi się zakładka z nazwą "Misje" właśnie tam możesz wykonywać różne zadania, za które dostaniesz "xp" oraz "starcoins'y". "Starcoins'y" służą głównie do zakupienia klocków, bloków itp.


Jest jeszcze jeden sposób na zdobywanie "xp" oraz "sc". Jest to po prostu budowanie światów oraz prefabrykatów. Prefabrykaty są głównie używane przez innych graczy w ich światach. Więc, aby zdobywać "xp" należy budować światy oraz prefabrykaty. Ale jak to ma pomóc zdobyć "xp"? Wystarczy, że namówisz innych graczy do używania oraz like'owania swojej twórczości. Zdobyte "xp" oraz "sc" znajdziesz w zakładce "nagrody", która znajduje się w zakładce "więcej". Warto wspomnieć, ze na "BlockStarPlanet" co weekend odbywają się różnego typu wydarzenia, które po części tez mogą pomoc ci w zdobyciu większego poziomu. W zakładce "więcej" znajduje się tez zakładka "highscores" w której są najlepsi gracze tygodnia. Gdy jest się najlepszym graczem tygodnia, można wygrać 5 diamentów oraz 5000 sc. Za diamenty możesz kupić różne rodzaje bloków, broni i innych rzeczy. Diamenty są niestety dostępne tylko dla graczy, którzy posiadają "vip'a", więc nie każdy może sobie na nie pozwolić. Mam nadzieje, że artykuł ten będzie pomocny dla nowych graczy "BlockStarPlanet".

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez smiesznie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem to gra dla każdego.

Recenzja Koniczek
2

Call of Duty: WW2 Recenzja

Recenzja Cesere
3

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Minecraft Bossy w grze i jak sobie z nimi radzić?

Poradnik JoinUsPL
6

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
7

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
8

League of Legends Patch 7.16 - Hecarim Jungle

Poradnik TurboBagiety
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
10

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
Chat