Jak to działa

BlockStarPlanet

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis BlockStarPlanet

Masz już dość klasycznej gry symulacyjnej Minecraft? Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie świetną, alternatywną grę platformową – BlockStarPlanet! To szalenie wciągająca rozgrywka, w której stworzysz i będziesz współdzielić rozmaite światy i cudowne krainy z… klocków. Rozwijająca kreatywność rozgrywka dostępna jest również mobilnie – na smartfony oraz tablety z systemem operacyjnym Android i jednocześnie jest grą free-to-play.

Jeżeli odczuwasz nudę związaną ze światem Minecraft, to naprawdę powinieneś zainteresować się grą BSP – możesz tu zdobyć sławę i stać się jedną z największych gwiazd! Rozgrywka polega na budowaniu z klocków świata, który udostępnić możesz następnie innym graczom w trybie wieloosobowym. Przed wejściem do zabawy będziesz musiał stworzyć swoją własną, spersonalizowaną postać poprzez dostosowanie aparycji i wyglądu. Co ciekawe, podczas kreowania wirtualnych i rozległych światów będziesz mógł porozmawiać z innymi graczami! Block Star pozwala zatem na stworzenie własnej, unikatowej postaci, ale też kształtowanie trójwymiarowego świata i nieskończone godziny zabawy wraz z innymi użytkownikami. Mechanika rozgrywki zapewnia dość dużą dozę swobody i niemal nieograniczone pole do zabawy.

Twórz rozmaite lokacje (np. miasta czy pustynie) i wypełniaj je istotami oraz licznymi atrakcjami. Eksploruj plansze przygotowane przez innych graczy oraz dziel się z nimi własnymi projektami, jakie uda Ci się stworzyć z klocków. W trakcie zabawy rozmawiaj ze znajomymi za pośrednictwem czatu, pomagając sobie w ulepszaniu lokalizacji. Stwórz swój unikatowy świat już dziś!

pełny opis gry
Screeny
BlockStarPlanet screenshot1 BlockStarPlanet screenshot2 BlockStarPlanet screenshot3 BlockStarPlanet screenshot4 BlockStarPlanet screenshot5 BlockStarPlanet screenshot6 BlockStarPlanet screenshot7 BlockStarPlanet screenshot8 BlockStarPlanet screenshot9 BlockStarPlanet screenshot10
Video

BlockStarPlanet wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat