Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 64 0
27.11.2022

Już teraz dowiedz się co to star stable i co kryje ta wspaniała gra. Oto idealny artykuł o star stable i wszystkim co musisz wiedzieć na początek.

Witaj chcę ci przedstawić imponując, wspaniała oraz oczywiście fascynująca grę o nazwie star stable. Jest ona zupełnie darmowa wiec nie musisz wydawać pieniędzy aby dobrze się bawić samemu lub ze znajomymi.

Star Stable to przepiękna i unikalna gra 3D, w której będziesz mógł przemierzać wspaniałą wyspę Jorvik na grzbiecie swojego wymarzonego konia oraz wypełniać fascynujące zadania samemu lub ze znajomymi.

Już teraz dołącz do tysięcy graczy i weź udział w fascynującej przygodzie w miasteczku Jorvik i nie tylko już teraz.

Bierz udział w wyścigach, opiekuj się swoim koniem i odkrywaj zagadki tej wspaniałej wyspy, no i oczywiście poznawaj nowych przyjaciół.


Wyspa Jorvik to kraina pełna tajemnic i niezwykłych przygód które czekają na ciebie już teraz. To właśnie tutaj możesz dołączyć do pozostałych opiekunów koni i staniesz się częścią wciągającej historii oferowanej przez Star Stable.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Swoją fascynującą wirtualną przygodę w Star Stable rozpoczniesz od wybrania swojego wymarzonego konia dopasowując go do swoich indywidualnych preferencji wizualnych.


Oczywiście możesz wybrać tez wygląd postaci która będziesz grać i poznawać historie tego wspaniałego miejsca już teraz.


Na początku wybór ras rumaków jest stosunkowo mały, ale nie przejmuj się !

wraz ze wzrostem Twojego doświadczenia, poziomu i ilości zarobionej waluty jako jeździec będziesz mógł zyskać dostęp do specjalnych i unikalnych ras koni oraz innych przedmiotów takich jak ubrania, zwierzęta i wiele innych które czekają na ciebie już teraz.


Oczywiście możesz mieć tyle koni, ile dusza zapragnie, dlatego wiec na pewno znajdziesz odpowiedniego towarzysza lub nawet kilku z którzy będą mogli towarzyszyć ci w tej przygodzie już teraz i poznawać historie jorviku.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W tej grze online staniesz ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi rywalizując o to kto ma ładniejszego konia hhahah oraz ile ich posiada, oczywiście możecie też rywalizować w wyścigach które odbywają się w różnych częściach miasteczka.

Spotykaj też nowych jeźdźców i ruszcie razem na ekscytujące przejażdżki po ogromnym świecie Star Stable odkrywając jego historie. Kiedy już maksymalnie wciągniesz się we wspólną rozrywkę ze znajomymi, możecie stworzyć własny klub jeździecki i brać udział w wyścigach konnych lub spotykać się w klimatycznych kawiarenkach na ploteczki, aby omawiać kolejne zadania z członkami klubu.
Star Stable to gra online więc jest zupełnie darmowa i pełna pasjonatów jeździectwa konnego, właśnie takich jak Ty.

Juz teraz pochwal się swoimi umiejętnościami i zdobywaj trofea wyścigach – w pojedynkę, przyjaciółmi lub w mistrzostwach rywalizując z innymi graczami.

Pamietaj czekamy na ciebie!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez atoria

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
3

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
4

Dead by Daylight - poradnik

Poradnik SamurajKarol
5

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
6

Gacha Life Gacha Life - Jak robić dobre postacie?

Poradnik EmpiL
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
8

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
9

Speedway Manager Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Recenzja xKamileK3
10

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
Chat