Jak to działa

Star Stable

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Star Stable

Star Stable to przepiękna gra 3D, w której będziesz przemierzać wyspę Jorvik na grzbiecie swojego dostojnego rumaka. Dołącz do tysięcy pozostałych graczy i weźcie udział w fascynujących wydarzeniach i przygodach. Uczestnicz w wyścigach, opiekuj się swoim koniem i odkrywaj karty niesamowitej historii.

Swoją przygodę w Star Stable rozpoczniesz od wybrania swojego konia. Na początku wybór ras rumaków jest niewielki, ale nie przejmuj się – wraz ze wzrostem Twojego doświadczenia jako jeźdźca zyskasz dostęp do specjalnych ras tych pięknych zwierząt. Możesz mieć tyle koni, ile dusza zapragnie, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedniego towarzysza!

Wyspa Jorvik to kraina pełna tajemnic i niezwykłych przygód. To właśnie tutaj dołączysz do pozostałych opiekunów koni i staniesz się częścią wciągającej historii oferowanej przez Star Stable.

W tej grze online staniesz ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi. Spotykaj też nowych jeźdźców i ruszcie razem na ekscytujące przejażdżki po ogromnym świecie Star Stable. Kiedy już maksymalnie wciągniesz się we wspólną rozrywkę ze znajomymi, możecie stworzyć własny klub jeździecki i brać udział w wyścigach konnych lub spotykać się w klimatycznych kawiarenkach, aby omawiać kolejne zadania z członkami klubu.

Star Stable to gra online pełna pasjonatów jeździectwa konnego, właśnie takich jak Ty. Pochwal się swoimi umiejętnościami i zdobywaj trofea – w pojedynkę lub w mistrzostwach rywalizując z innymi graczami.

Galopem!

pełny opis gry
Screeny
Star Stable screenshot1 Star Stable screenshot2 Star Stable screenshot3 Star Stable screenshot4 Star Stable screenshot5 Star Stable screenshot6 Star Stable screenshot7 Star Stable screenshot8 Star Stable screenshot9 Star Stable screenshot10
Video

Star Stable wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat