Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 4445 0
07.10.2017

Prochorowka - Miejscówki

Mapą, która dzisiaj się zajmniemy będzie Prochorowka. Jest to mapa wiejska, otwarta, z małym miasteczkiem położonym nieopodal góry.
Przy lewej części mapy znajdziemy niewielką drogę, która ciągnie się, aż przez całą mapę. Natomiast na środku mapy występuje niewielka wyżyna.
Mapa posiada również tory kolejowe. Ciągną się jak poprzednio wsponiana droga przez całą mapę. Znajduje się tu również małą rzeczka i jeziorko ( w których jeśli nie uważamy możemy utonąć :D ).

Przejdźmy teraz do punktów rozmieszczonych na mapie (strona południowa ):

1.Pierwszym punktem po stronie południowej będą krzaki. Możemy bić czołgi ( oczywiście po wykryciu przez sojuszników ) znajdujące się po całej lewej stronie mapy. Jeśli natomiast przeciwnicy nas wykryją jesteśmy ( przysłowiowo ) w czarnej dziurze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
2. Kolejnym miejscem jest krzak na lekkim wzniesieniu przy dróżce. Idealny dla małych czołgów i z bardzo dobrym radiem, kamuflażem i mobilnością. Miejscówka ta jest bardzo dobra tylko na początku bitwy. W późniejszym czasie gry zostaniemy tam zniszczeni bardzo szybko. Kiedy wjedziemy tam w pierwszych sekundach bitwy możemy spotować calą linię 1,2 i 3.
Módlcie się jedynie tego, żeby nie przyjechał w to samo miejsce czołg lekki drużyny przeciwnej, bo zostaniecie zniszczeni przez nieszczyciele stojące na B1-2 oraz C1-2.

2. Następnym punktem jest sam środek mapy jeździmy tam szybkim pojazdem. Wychylając się lekko zza górki możemy wykryć pojazdy w miasteczku i lewej części mapy.

3. Miejscem, które zaznaczyłem jest dla mnie najlepsze pod względem bicia i widoku na miasteczko i czołgi znajdujące się przy torach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Przejdźmy teraz do bazy północnej.

1. Miejsce gdzie stoi najwięcej niszczycieli czołgów oraz mogą się też znaleźć czołgi sednie i ciężkie. Bardzo dobry przeszczał na lewą flankę i środek.
2. Miejsce takie samo jak u drużyny przeciwnej. Tylko, że jesteśmy bardziej oddani na ostrzał ze środka.
2.( centrum mapy ). Srodek mapy identyczny jak u przeciwnika. Plus jest taki, że mamy lekkich dołek przy drodze po lewej stronie gdzie możemy wjechać i spotowac czołgi znajdujące się na lini K1-3, J1-3, H1-3 i G1-3.
2. ( góra ) . Bardzo dobre miejsce dla czołgów ciężkich i średnich. Znajduję się tam "magiczny" krzaczek z którego bardzo trudno nas wykryć.
3. Miejsce bardziej przeznaczone dla niszczycieli czołgów, dlatego że, mamy widok na górkę, miasteczko i kolej. Jesteśmy tam trudno osłonięci nie jednym krzakiem.

Jeżeli chodzi o artylerie to nie ma znaczenia gdzie stoimy tak będziemy mieli na wszystko bicie. Jest jeden minus możemy zostać szybko wykryci jeśli nie znajdziemy dużego krzaku.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kuba1224

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Najdziwniejsze symulatory 2

Recenzja Typowypolak nr 1
4

War Thunder realistyczna wojna czołgów

Recenzja KenajStudio
5

CSGO Prime (B2P) Vega Squadron - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
7

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
8

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
9

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
10

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
Chat