Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 7020 0
07.10.2017

Prochorowka - Miejscówki

Mapą, która dzisiaj się zajmniemy będzie Prochorowka. Jest to mapa wiejska, otwarta, z małym miasteczkiem położonym nieopodal góry.
Przy lewej części mapy znajdziemy niewielką drogę, która ciągnie się, aż przez całą mapę. Natomiast na środku mapy występuje niewielka wyżyna.
Mapa posiada również tory kolejowe. Ciągną się jak poprzednio wsponiana droga przez całą mapę. Znajduje się tu również małą rzeczka i jeziorko ( w których jeśli nie uważamy możemy utonąć :D ).

Przejdźmy teraz do punktów rozmieszczonych na mapie (strona południowa ):

1.Pierwszym punktem po stronie południowej będą krzaki. Możemy bić czołgi ( oczywiście po wykryciu przez sojuszników ) znajdujące się po całej lewej stronie mapy. Jeśli natomiast przeciwnicy nas wykryją jesteśmy ( przysłowiowo ) w czarnej dziurze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
2. Kolejnym miejscem jest krzak na lekkim wzniesieniu przy dróżce. Idealny dla małych czołgów i z bardzo dobrym radiem, kamuflażem i mobilnością. Miejscówka ta jest bardzo dobra tylko na początku bitwy. W późniejszym czasie gry zostaniemy tam zniszczeni bardzo szybko. Kiedy wjedziemy tam w pierwszych sekundach bitwy możemy spotować calą linię 1,2 i 3.
Módlcie się jedynie tego, żeby nie przyjechał w to samo miejsce czołg lekki drużyny przeciwnej, bo zostaniecie zniszczeni przez nieszczyciele stojące na B1-2 oraz C1-2.

2. Następnym punktem jest sam środek mapy jeździmy tam szybkim pojazdem. Wychylając się lekko zza górki możemy wykryć pojazdy w miasteczku i lewej części mapy.

3. Miejscem, które zaznaczyłem jest dla mnie najlepsze pod względem bicia i widoku na miasteczko i czołgi znajdujące się przy torach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Przejdźmy teraz do bazy północnej.

1. Miejsce gdzie stoi najwięcej niszczycieli czołgów oraz mogą się też znaleźć czołgi sednie i ciężkie. Bardzo dobry przeszczał na lewą flankę i środek.
2. Miejsce takie samo jak u drużyny przeciwnej. Tylko, że jesteśmy bardziej oddani na ostrzał ze środka.
2.( centrum mapy ). Srodek mapy identyczny jak u przeciwnika. Plus jest taki, że mamy lekkich dołek przy drodze po lewej stronie gdzie możemy wjechać i spotowac czołgi znajdujące się na lini K1-3, J1-3, H1-3 i G1-3.
2. ( góra ) . Bardzo dobre miejsce dla czołgów ciężkich i średnich. Znajduję się tam "magiczny" krzaczek z którego bardzo trudno nas wykryć.
3. Miejsce bardziej przeznaczone dla niszczycieli czołgów, dlatego że, mamy widok na górkę, miasteczko i kolej. Jesteśmy tam trudno osłonięci nie jednym krzakiem.

Jeżeli chodzi o artylerie to nie ma znaczenia gdzie stoimy tak będziemy mieli na wszystko bicie. Jest jeden minus możemy zostać szybko wykryci jeśli nie znajdziemy dużego krzaku.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kuba1224

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
2

Spiracony Gothic ? Piraci z Wysp Południowych. Recenzja Risen 2 Mroczne Wody

Recenzja Tybero
3

Big Farm Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

Recenzja Kasia678
4

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać pieniądze i fame na MSP?

Poradnik Vana7
6

CSGO Prime (B2P) Wszystko w jednym czyli co wybrać?

Poradnik Versixon
7

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
8

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
9

PAŹDZIERNIKOWA AKTUALIZACJA The Sims 4

Recenzja Arines
10

Roblox Dlaczego warto zagrać w Robloxa?

Recenzja O1Unicorn1O
Chat