Jak to działa
Przejdź do gry SAO's Legend
SAO's Legend
5.0 1 524 0
29.06.2017

SAO's Legend - Gry za bananki #2

Witam

Jestem fanem mangi i anime już od dobrych kilku lat. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt (możliwe, że około 100) oglądniętych serii anime, wiele mang w tym kilka zakupionych w formie papierowej oraz kilka konwentów poświęconych temu tematowi.

Anime Sword Art Online mnie nie przekonało. Połowa sezonu pierwszego wydawała mi się świetna - była to na prawdę jedna z lepszych bajek jakie przyszło mi zobaczyć. Niestety naciągana druga połowa, czy pierwsza w sezonie drugim całkowicie mnie zawiodły. Anime było na żenująco słabym poziomie, zadowalającym prawdopodobnie tylko wąskie grono gimnazjalistek z maksymalnie 20 animcami na koncie. Do dalszej części serii nawet nie dotrwałem, ale z opinii znajomych wiem, że nie była lepsza niż poprzedniczki.

Reasumując fakty o anime do gry SAO's Legend podszedłem bez większych oczekiwań. Zwłaszcza, że to Tylko gra przeglądarkowa. Czy zostałem usatysfakcjonowany, czy też bananki były jedyną formą nagrody za zmagania z tym tytułem?
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Moje pierwsze wrażenia z gry są dość podzielone. Z jednej strony gra wieje standardem i monotonią, wszystko jest takie samo... po prostu nudne. Z drugiej nie jest to tytuł, który zaliczyłbym do "żałośnie słabych" jak to miało miejsce z serią anime.

Na wstępie zaznaczyć chciałbym, że gra nie zaliczyła mi rejestracji, co za tym idzie, nie otrzymałem wynagrodzenia w formie bananków, nie chcę jednak w tej sprawie kombinować, więc w temat specjalnie nie wnikam. Chciałem to nadmienić przed wyrażeniem mojej opinii. SAO's Legend dla gracza nie wymaga żadnego wysiłku. Po krótkiej rozgrywce zauważyłem, że nie trzeba robić kompletnie nic. Po prostu klikać w okno z kolejno wyświetlającymi się questami, które robiły się... automatycznie! Czyli kto dłużej wytrzyma patrząc się na swojego Kirito machającego mieczem w " 2,5D " ten zdobędzie większy poziom umiejętności stanowiący również poziom popularności wśród gimnazjalistek obeznanych w temacie Sword Art Online.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Co więc na to bananki? To, że w chwilę można dorobić się zadowalającej sumy naszych upragnionych monet na stronie. Korzystajcie póki można, nawet jeśli gardzicie zarówno anime, mangą, jak i czymkolwiek co jest z nią związane - jak w tym przypadku grą.

Nie polecam tego tytułu dla fanów anime, nawet SAO, choć tym nie zabronie grać w ich upragnione dzieło. Mam jedynie nadzieję, że nie zostaną w nim zamknięci na kilka lat :D
Natomiast każdy, który zbiera bananki, w ten tytuł powinien zagrać. Kilka zmarnowanych minut to nie duży koszt za bananki, które osiągnąć możecie wy - bo ja tak jak już mówiłem, mam z tym mały problem. Tym artykułem go sobie jednak wynagrodzę! :P

Zapraszam wszystkich do komentowania. Jak wam podoba się gra z uniwersum Sword Art Online? Mam nadzieję, że ktoś ma w niej większe doświadczenie i jest chętny do podzielenia się nim.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez toya_xd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
7

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
10

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
Chat