Jak to działa
Przejdź do gry Drakensang Online
Drakensang Online
3 0 166 0
19.12.2017

Zimowy szczyt i kraina krampusa

Cześć chciałbym wam przedstawić poradnik dotyczący zimowego szczytu w grze drakensang Online . Wejście znajduje się w Kingschil po wejściu przez portal zostajemy przeniesieni do krainy ,możemy tam rozpocząć 2 zadania z każdego poziomu trudności.Polecam najpierw zacząć na najniższym poziomie trudności czyli normalnym radzę też wchodzić z min. levelem 20 inaczej może być dość trudno .Jeżeli masz np. 15 level i chcesz walczyć z bossem to zbierz drużynę i miejcie przynajmniej 200 esencji śniegu na jedną osobę .Przyda się dobry ekwipunek ponieważ podczas walki będą strzelać do nas pociski które spowolnią naszą postać ,żeby tego unikać przydadzą się rzeczy z bardzo dobrą odpornością i dużą ilością życia .Zimowy szczyt zakończy się w grudniu dnia 29 a zaczął się 19 ,można zdobyć wiele fajnych rzeczy walcząc tam i poświęcając tam czas.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na samym końcu możemy spotkać bossa .normalne ataki nie zadają mu obrażeń musimy mieć esencję śniegu która wylatuje z potworów lub z bałwanów które pojawiają się losowo na mapie . Najlepiej walczyć z nim w grupie z znajomymi jest wtedy o wiele łatwiej .Pod koniec mapy możemy przejść przez portal do krainy krampusa ale żeby dojść do niego musimy przejść przez długą drogę do niego pokonując różnych przeciwników ,przechodząc musimy dochodzić do punktów z ogniem aby się ogrzać jeżeli tego nie zrobimy to zginiemy od zimna .Po pokonaniu bossa zamarzanie ustanie i będziemy mogli chodzić swobodnie .Powiniśmy przed walką mieć min. 20 level i parę legendarnych broni oraz dość sporo miksturek leczenia by odnawiać swoje życie ,z bossów mogą wylecieć przedmioty do wykonania zadania oraz parę broni lub innych przedmiotów ekwipunku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zimowy szczyt zakończy się za 10 dni czyli 29 grudnia więc trzeba się spieszyć by zdobyć wiele super nagród takich jak esencja śniegu ,wierzchowiec ,skórki do postaci z ograniczeniem czasowym , itp.Do tego jeśli chcesz grać i zarabiać możecie poszukać zadań do tej gry więc ten czas nie pójdzie na pewno na marne o czym można się przekonać z czasem .Część graczy znajduje się na wyższych poziomach więc można ich spotkać na wyższych poziomach trudności .Najlepiej mieć już parę legendarnych przedmiotów lub grupę znajomych z którymi macie już paręnaście przegranych godzin w grze i macie już jakieś umiejętności inaczej może być trudno na wyższych poziomach trudności samemu nawet z wysokim levelem.Z okazji zbliżających się świąt chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt i powodzenia w nowym roku , mam nadzieję że pomogłem :)
Zimowy szczyt i kraina krampusa 5.0 3
3 0
Art napisany przez Hubert2017

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Najpopularniejsze polskie gry w historii!

Recenzja toya_xd
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
6

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
7

Mass Effect 1 - Brak szacunku

Recenzja LiquidSnake
8

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord