Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1525 0
30.07.2022

Jak rozsądnie kupować pakiet/doładowanie na MovieStarPlanet?

Często gdy decydujemy się zakupić doładowanie lub Vip'a na MovieStarPlanet pojawia się wątpliwość czy na pewno go nie zmarnujemy, dlatego tym artykułem postaram się pomóc tym którzy chcą wykorzystać tą okazję jak najlepiej aby były to pieniądze lepiej spożytkowane niż u przeciętnego gracza.


1. Postaraj się zarobić trochę StarCoins przed zakupem doładowania aby potem mieć za co kupować rzeczy dla VIP, oraz inne i nie przejmować się czy na wszystko co chcemy starczy, głaskajcie zwierzaki, oglądajcie filmy a z pewnością kupicie swoje Vip'owskie wymarzone rzeczy!


2.Dobrze zastanów się jeśli chodzi o kolory ubrań jeśli kupujesz pakiet! Gdy ustawisz bardziej niespotykany kolor, rzecz jest cenniejsza i bardziej unikatowa, co sprawia że później możesz wymienić ją na coś lepszego, dlatego postaraj się odrzucić standardowe kolory włosów na przykład brązowe blond itp. i daj się ponieść wyobraźni z bardziej szalonymi!


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

3.Posiadanie Vip'a jest dobrą okazją aby zwiększyć swój level więc postaraj się pozbierać trochę autografów w magazynie fame, oraz wykonaj zadania awords żeby następnie otworzyć podczas boostera.


4.Rozsądnie wydawaj diamenty - jest to waluta dostępna tylko za pieniądze więc kilka razy się zastanów zanim kupisz rzecz za diamenty, odradzam kupowanie profilu diamond, bo jest to drogie a nie zbyt korzystne.


5. Postaraj się skorzystać z opcji " Szalonych zakupów " za ich pomocą możemy zrobić duże zakupy na przykład kupić coś z kolokcji drip, pixel,ink i geometric o wiele taniej, a dzięki wcześniej zaoszczędzonym Starcoins wydamy miej za więcej !


6.Dobrze zastanów się którą z opcji Vip którą chcesz zakupić, każda z nich ma swoje plusy jednak najbardziej korzystna jest oferta Star Vip której dużą zaletą jest codzienna dawka 2 diamentów oraz autografy które można dawać innym Moviestars co 2 minuty.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

7. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie kupić doładowania za własne pieniądze możecie uzyskać Vip biorąc udział w konkursach organizowanych przez MovieStarPlanet jest to całkiem fajna opcja bo wystarczy zrobić look z ubraniami które zawiera podany przez grę motyw , analogicznie do konkursów można także zgłosić film lub artbook.

Co jeśli chcecie zdobyć Vip innym sposobem? można również wykonywać zadania na stronie bananki.pl za których wykonanie otrzymujemy tytułowe bananki,punkty które to możemy wymienić na na przykład doładowanie do paysafecard za 20 oraz 50 zł w podobny sposób działa strona GameHag, na której również za granie w gry i wykonywanie zadań otrzymujemy punkty - kamienie dusz które możemy wymienić na paysafecard.


Mam nadzieję że moje wskazówki dotyczące kupna Vip'ów i doładowań wam pomogą, a szczególnie nowym graczom którzy mają mniej doświadczenia w MovieStarPlanet,


Dobrej zabawy przyszli Vip'owie!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Tytianka

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE NA PC

Poradnik HansOmen
3

CSGO Prime (B2P) Najdroższe, a zarazem piękne patterny do noży!

Poradnik JestemKacper
4

Life Crush Story od QuickTurtle Co.Ltd.

Recenzja Pawełki.PL
5

Jewel quest

Poradnik Duman1222
6

MovieStarPlanet MSP Wymiany - jak nie dać się oszukać i co zrobić gdy to się stanie?

Poradnik Shise
7

Zielone imperium kalendarz adwentowy.

Recenzja Duman1222
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
9

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
10

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
Chat