Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
1 0 207 0
10.12.2017

Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Szukacie gry na nudne, zimowe wieczory? Idealnym przykładem będzie Travian- przyjemna przeglądarkowa gra strategiczna przypominająca kultowe Plemiona. Nie wymaga ona dużego nakładu czasu, grasz, kiedy chcesz, a i tak jesteś w stanie się rozwijać. Jest to także idealna gra do poznania nowych osób, po wybudowaniu ambasady jesteś w stanie dołączyć do sojuszu z innymi graczami. Musicie wtedy razem wspólnie przesyłać sobie surowce na rozwój budynków w sojuszu. Na drugim zdjęciu widzimy profil sojuszu oraz najważniejsze informacje tj. lidera, zastępce, ale także ilość członków i pozycję w rankingu sojuszy. Ważne jest to, aby jak najszybciej wybudować ambasadę i dołączyć do społeczności aby zagwarantować sobie dobry start. Bycie w sojuszu oznacza także, że gdy ktoś będzie nas atakować, nasi sojusznicy będą w stanie wysłać nam swoje wojska na pomoc.
Grając w tę grę możesz zdobyć 270 Graj
Na początku gry dostajemy darmowe konto PLUS i trochę złota na późniejsze przedłużenie go. Dzięki owemu kontu jesteśmy w stanie zakolejkować budowę lub ulepszenie następnego budynku. Możemy wtedy zaplanować dwa ulepszenia, każde po 30 minut i załatwić swoje sprawy lub zacząć wykonywać kolejne zadania na banankach. Takim sposobem po powrocie mamy ulepszone dwa budynki poświęcając mniej niż minutę. Za początkowe misje dostaniemy takie ilości złota, żeby przedłużyć sobie konto PLUS około 2 - 3 razy. Pamiętajcie, aby na początku gry dobrze wykorzystać owe konto, ponieważ później gra wymaga od nas trochę większego nakładu czasu, żeby ulpeszać oraz budować budynki bez konta PLUS. Warto dodać także, że w miarę postępu w grze budowle ulepszają się coraz wolniej i wymagają od nas większych pokładów surowców.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 310 Graj
W tym akapicie chciałbym pokrótce omówić najważniejsze budynki widoczne na pierwszym screenie (do czego służą i dlaczego warto ulepszać je na początku gry). Chatka na północy mniejszego koła to Główny budynek (u mnie poziom ósmy). Kolejne jego ulepszenia skracają nam czas rozbudowy innych budynków, więc zalecam jego uprady jak najprędzej. Następnym ważnym budynkiem jest Magazyn (u mnie północny zachód, poziom 10). Następne poziomy zwiększają nam pojemność na nasze surowce, przez co nie marnują się one podczas dłuższej nieobecności. Następna w kolejce jest Ambasada (u mnie dwa budynki pod Magazynem, poziom 2). Dzięki ambasadzie możemy wstąpić do sojuszu, którego zalety opisałem w pierwszym akapicie. Rozbudowa Ambasady ma sens jeśli chcemy stworzyć nasz sojusz, otrzymujemy wtedy więcej miejsca na nowych członków. Ważnymi budynkami są także Koszary, Miejsce Zbiórki, Kryjówka oraz Akademia.
Jednym zdaniem podsumowania, gra naprawdę godna polecenia na długie, letnie wieczory!
Dlaczego warto zacząć grę w Travian? 5.0 1
1 0
Art napisany przez vacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Call of War Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Recenzja KociarzGamer
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Mass Effect 1 - Brak szacunku

Recenzja LiquidSnake
7

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord