Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
5.0 1 1759 0
10.12.2017

Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Szukacie gry na nudne, zimowe wieczory? Idealnym przykładem będzie Travian- przyjemna przeglądarkowa gra strategiczna przypominająca kultowe Plemiona. Nie wymaga ona dużego nakładu czasu, grasz, kiedy chcesz, a i tak jesteś w stanie się rozwijać. Jest to także idealna gra do poznania nowych osób, po wybudowaniu ambasady jesteś w stanie dołączyć do sojuszu z innymi graczami. Musicie wtedy razem wspólnie przesyłać sobie surowce na rozwój budynków w sojuszu. Na drugim zdjęciu widzimy profil sojuszu oraz najważniejsze informacje tj. lidera, zastępce, ale także ilość członków i pozycję w rankingu sojuszy. Ważne jest to, aby jak najszybciej wybudować ambasadę i dołączyć do społeczności aby zagwarantować sobie dobry start. Bycie w sojuszu oznacza także, że gdy ktoś będzie nas atakować, nasi sojusznicy będą w stanie wysłać nam swoje wojska na pomoc.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początku gry dostajemy darmowe konto PLUS i trochę złota na późniejsze przedłużenie go. Dzięki owemu kontu jesteśmy w stanie zakolejkować budowę lub ulepszenie następnego budynku. Możemy wtedy zaplanować dwa ulepszenia, każde po 30 minut i załatwić swoje sprawy lub zacząć wykonywać kolejne zadania na banankach. Takim sposobem po powrocie mamy ulepszone dwa budynki poświęcając mniej niż minutę. Za początkowe misje dostaniemy takie ilości złota, żeby przedłużyć sobie konto PLUS około 2 - 3 razy. Pamiętajcie, aby na początku gry dobrze wykorzystać owe konto, ponieważ później gra wymaga od nas trochę większego nakładu czasu, żeby ulpeszać oraz budować budynki bez konta PLUS. Warto dodać także, że w miarę postępu w grze budowle ulepszają się coraz wolniej i wymagają od nas większych pokładów surowców.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W tym akapicie chciałbym pokrótce omówić najważniejsze budynki widoczne na pierwszym screenie (do czego służą i dlaczego warto ulepszać je na początku gry). Chatka na północy mniejszego koła to Główny budynek (u mnie poziom ósmy). Kolejne jego ulepszenia skracają nam czas rozbudowy innych budynków, więc zalecam jego uprady jak najprędzej. Następnym ważnym budynkiem jest Magazyn (u mnie północny zachód, poziom 10). Następne poziomy zwiększają nam pojemność na nasze surowce, przez co nie marnują się one podczas dłuższej nieobecności. Następna w kolejce jest Ambasada (u mnie dwa budynki pod Magazynem, poziom 2). Dzięki ambasadzie możemy wstąpić do sojuszu, którego zalety opisałem w pierwszym akapicie. Rozbudowa Ambasady ma sens jeśli chcemy stworzyć nasz sojusz, otrzymujemy wtedy więcej miejsca na nowych członków. Ważnymi budynkami są także Koszary, Miejsce Zbiórki, Kryjówka oraz Akademia.
Jednym zdaniem podsumowania, gra naprawdę godna polecenia na długie, letnie wieczory!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez vacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Przydatne bindy w CS:GO

Poradnik wzarek
2

World of Warships World of Warships, czyli porządna strzelanka na morzu.

Recenzja DanhonyV09
3

don't starve jak przeżyć do zimy

Tutorial Porarzo
4

CSGO Prime (B2P) Skiny, które w Chinach wyglądają nieco inaczej!

Poradnik JestemKacper
5

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Magoia - Zostań przywódcą plemienia! - recenzja gry.

Recenzja Povered
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
10

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
Chat