Jak to działa
Travian

Travian

Travian
4.4 (ocen: 98)
Graj Wymień walutę
Opis

Jedna z pierwszych gier MMORPG przeglądarkowych ever! :) Produkcja ta została stworzona w 2004 roku i jest ciągle modyfikowana oraz usprawniana. Zdecydowanie brak tu miejsca na nudę! Zawiązuj sojusze, buduj wojska, ulepszaj swoje osady i walcz!

Grę rozpoczniesz od wyboru jednego z trzech plemion - Rzymian, Gaulów, Teutonów. Każde z nich posiada swoje indywidualne bonusy oraz zdolności. Przykładowo Rzymianie, najbardziej zbalansowani, posiadają benefity w postaci ulepszeń budynków. Armia jest wyjątkowo silna, ale również dość droga. Gaulowie są efektywni w obronie, a ich armie szybciej się przemieszczają. Pamiętaj, że wybór pierwszego plemienia będzie miał ogromny wpływ na dalszą rozgrywkę. W Travianie występują jeszcze dwa dodatkowe sterowane przez sztuczną inteligencję. Możesz je atakować, aby szkolić swoje oddziały i zdobywać cenne surowce.

Poza organizowaniem potyczek istotna jest również organizacja życia osady. Do swojej dyspozycji będziesz miał szereg różnego rodzaju budynków. Bierz udział w dodatkowych wydarzeniach i dbaj o dyplomację. Gdy otoczy Cię grono sojuszników gra stanie się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

pełny opis gry
Screeny
Travian screenshot1 Travian screenshot2 Travian screenshot3 Travian screenshot4 Travian screenshot5 Travian screenshot6 Travian screenshot7 Travian screenshot8 Travian screenshot9 Travian screenshot10
Video