Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 190 0
04.09.2022

Roblox gra dla wszystkich

Roblox to gra dla wszystkich zarówno jak i dla młodszych graczy jaki i dla starszych. Nie ma w niej ograniczenia wiekowego, jedynie gdy udostępniasz mikrofon musisz potwierdzić, że masz przynajmniej 13+ lat. Jest to bardzo ciekawa gra oraz kreatywna. Możesz sam stworzyć grę jaką chcesz, ale oczywiście to też sporo zajmuje. W grze roblox dostępne jest zmiana awataru, są rzeczy za darmo, oczywiście nie wszystkie. Większość ubrań jak i rzeczy są za robuxy. Właściwie co to są te robuxy? Otóż robuxy jest to powiedzmy metoda płatności w grze. Będąc dzieckiem zawsze chciałam posiadać robuxy lecz nigdy ich nie miałam aż do teraz, do momentu w którym jestem pełnoletnia wreszcie mogę je mieć. Od dziecka od nich marzyłam i byłam bardzo szczęśliwa w momencie w którym je miałam. Jednak to także trochę kosztuje zaledwie 80 robuxy- około 5 zł polskie . 80 robux to praktycznie nic można sobie za nie kupić jedynie jakieś włosy. Bądź kilka ciuchów. Jest to jedna z ciekawszych darmowych gier wręcz jedna gra w której są tysiącie gier.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Roblox ma wielki wybór gier większość z nich jest bardzo ciekawa jak iż wciągająca. Znam wiele osób grających w roblox każda uważa, że to bardzo wciągająca gra. Jedną z tych gier jest "Adopt me" jest bardzo ciekawą grą gdzie można kogoś zaadoptować o ile ta osoba chce. Są w niej także pety czyli takie zwierzętom o które trzeba dbać. Oczywiście są też tready w których można wymieniać sie z ludźmi. Ciekawymi grami są także: RoCitizens, Piggy, MeepCity, Tower of Hell, Adopt me, Ragdoll Engine, Royale High, Tower of Misery, Welcome to Bloxburg, Backpacking, Arsenal, Flickr, Sharkbite, Natural Disaster Survival, Islands, Brookhaven RP, Eviction Notice, Playville, Paranormica, Parenthood, The Maze, Dance off, Zombie Rush, Big Lifting Simulator, Murder Mystery, Teddy, Kitty, Color Block, Jailbreak Flee the facility, Fashion Famous, Da hood, Work at a Pizza Place, Big Paintball, Breaking Point, Hide and Seek Extreme, Survive the Killer, Break In (Story), Amongst US, Build a blat for treasure, spider, Epic Minigames, Identity Fraud, Greenville, Blox Fruits, Kat, Speed Run 4, Specter, Resort Tycoon, Broken Bones IV, Impostor, Tower of Fun, Banana Eats, Legends of Speed, Restaurant Tycoon, Restaurant Tycoon 2, Horrfic Housing, Infectious Smile, Tornado City, My Droplets, a także wiele wiele innych. Jak to mówią do wyboru do koloru :3

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

są także gry takie jak "Praca w pizzerii" czyli Work At A Pizza Place to jedna z klasycznych gier sięgających początków Roblox, ale nadal jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozrywkowych gier. Kto nie kocha pizzy? Praca w pizzerii jest dokładnie taka, jak się nazywa. To symulacja i RPG w jednym, pozwalająca graczom pracować jako pracownik w pizzerii i zarabiać pieniądze na udekorowanie własnych domów. Następną grą jest Stepford County Railway Stepford County Railway to prawdopodobnie jedna z najlepszych gier symulacyjnych na Roblox i najbardziej szczegółowa symulacja. To relaksująca, swobodna gra, w której gracze mogą cieszyć się prostotą systemu kolejowego i odkrywać nowe obszary, sztuczki i wiele więcej. Stepford County Railway pozwala graczom doświadczyć pełnej obsługi pociągu kolejowego. Muszą nauczyć się prowadzić, wysyłać, pilnować i sygnalizować pociągi, a w razie potrzeby mogą dołączyć do określonej grupy kolejowej, aby nauczyć się podstaw. Retail Tycoon 2. Retail Tycoon to jedna z najlepszych gier typu potentat na Roblox , pozwalająca graczom doświadczyć, jak to jest mieć własny sklep. Nie tylko decydują o tym, jaki to jest sklep, ale są również odpowiedzialni za zaopatrzenie go w artykuły, reklamy i wszystkie różne aspekty prowadzenia sklepu.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BakuDeku123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
2

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
5

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
6

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
7

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

Beefighters Poznaj świat pszczół!

Recenzja RoseGold85
10

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
Chat