Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 4 2180 0
18.12.2017

Od zera do miliardera

Zaczynamy w wiosce startowej od wykonania większości zadań (najlepiej wszystkich) w ten sposób zdobędziemy 10 poziom doświadczenia co umożliwia nam pierwszy większy zarobek na start. Po osiągnięciu 10 poziomu udajemy się do biura Margonem w Ithan, wykonujemy wszystkie zadania za które otrzymamy dobre błogosławieństwo oraz sporą ilość złota która wystarczy nam na mikstury, strzały, podstawowy ekwipunek. Następnie wykonujemy zadania które nam się przydadzą z dalszej rozgrywce ( Zostawiamy zadania z których nie otrzymamy przydatnych przedmiotów lub odblokowania dalszej części serii zadań) Na początek nie kupujemy przedmiotów unikatowych, heroicznych gdyż na niskim poziomie ekwipunek zmieniany jest zbyt często. Należy zaopatrzyć się w ekwipunek na dany poziom z różnych miast( każda profesja ma rozrzucone przedmioty w różnych miastach) Najlepiej zaopatrzyć się w ekwipunek na zaś, żeby nie tracić czasu na wracanie się co 5-10 poziomów do tych miast. Dobieramy sobie expowisko gdzie znajduje się jak najwięcej zgrupowanych mobków, z których dropią mikstury lub wartościowe przedmioty które można sprzedać u Roana w Ithan bądź u innych opłacalnych kupców. Jeżeli bardzo potrzebujemy ubrać się w unikaty, lub przedmioty heroiczne można stanąć na pewien czas na elicie najlepiej z której dropią przedmioty na naszą profesje, nie wolno się nastawiać, że zdobędziemy przedmiot od razu, czasami potrzeba trochę czasu. Gdy już ubierzemy swoją postać możemy ruszać na expowisko, nie siedzimy na danym expowisku dłużej niż potrzeba, zmieniamy expowiska gdy dajemy radę na kolejnym ( Polecam dodatek "Zdzisek - Twój pomocnik")
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy już lepiej zapoznamy się z grą i zarobimy pierwsze większe pieniądze możemy zacząć handlować na aukcji miksturami co jest najlepszą opcją na start gry. Należy zapoznać się z cenami na aukcji i nie zaniża rynku. Codziennie wystawione mikstury wkrótce przyniosą nam duży zysk. Czym większy poziom tym lepsze mikstury można kupić i wystawić za większe pieniądze. Po ukończeniu 70 poziomu można zacząć handlować zwojami do kwiecistego przejścia po ukończeniu zadania u Tunii. Expimy, sprzedajemy przedmioty u NPC, wystawiamy na aukcje i tak w kółko. Polecam zapoznać się z cenami przedmiotów heroicznych oraz unikatowych które możemy zakupić po okazyjnej cenie i sprzedać drożej co nam przyśpieszy zarobek na start i w dalszej rozgrywce. Następnym rozwiązaniem jest sadzenie nasion w Łanach zbóż obok Torneg które zakupimy w mistycznym borze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz gdy osiągnęliśmy wyższy poziom nareszcie można odpocząć na pewien czas od expienia. Dobieramy sobie elite II na swój poziom, zależnie na którym mamy dosyć ciągłego expienia. Polecam nie wcześniej jak 60 poziom. Przedmioty unikatowe są mało warte lecz często je zdobywamy z Elit II, przedmioty heroiczne są cięzsze do zdobycia lecz już można sporo zarobić co umożliwi nam szybszy rozwój postaci, także dropią z Elit II przedmioty legendarne tak jak i z Herosów oraz tytanów, są to przedmioty które zdobywamy bardzo rzadko lecz są dużej wartości. Przedmioty legendarne najlepiej sprzedawać poprzez handel z drugim graczem, ponieważ poprzez aukcje tracimy na tym zbyt dużo złota ( aż 10%), przedmioty legendarne osiągają wartość od 200 milionów do kilku miliardów zależne od poziomu przedmiotu i ilości danego przedmiotu na danym świecie.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Crust86

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

CSGO Prime (B2P) "Mój punkt widzenia na Majora w Rio de Janeiro"

Recenzja L0czek7
3

Project Zomboid - podstawy w grze

Poradnik Emanuel0
4

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 2 Gothic Sequel

Recenzja Tybero
5

Diablo III (B2P) Diablo III - jak zostać "prosem"?

Poradnik bartkeczek_
6

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
7

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
8

Roblox Roblox Gra- co to jest i recenzja

Recenzja Aalann5
9

World of Tanks Relacja z Gry World of Tanks

Poradnik Marcielo
10

Minecraft Minecraft Hardcore - co i jak?

Poradnik Yusouga
Chat