Jak to działa
Przejdź do gry Trading Legend (Android)
Trading Legend (Android)
5.0 6 585 0
01.08.2022

Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Azjatycka kultura, fascynuje nie od dziś. Obecnie jest to w zawrotnym tempie, rozwijająca się technologia, kiedyś - kwitnące cesarstwa i wciąż wyprzedzające swoją epokę, pomysły, na ułatwienie sobie codziennego życia. To z czego jednak Azja zasłynęła wieki temu, to szlaki podróżnicze oraz te, pozwalające na wymianę towarów, takie jak chociażby osławiony, Jedwabny Szlak. Pełne złota, drogich materiałów i kruszców, poruszały wyobraźnię, legendy oraz kusiły do jego zagarnięcia. Jednak i na lokalnym rynku zbytu, znajdowało się wielu, bardzo przedsiębiorczych sprzedawców.


I właśnie w takiego właśnie sprzedawcę, przyjdzie nam się wcielić w mobilnej grze Trading Legend. Jako główny bohater, porzucamy swoje dotychczasowe życie, w małej wiosce i aby utrzymać rodzinę, wyruszamy do dużego miasta, by tam, rozpocząć od zera, swój własny biznes. Szybko się jednak okazuje, że rozpoczęcie wszystkiego od podstaw, nie jest wcale takie proste i czeka nas wiele wyzwań, nie tylko związanych z handlem, ale również z pomocą mieszkańcom, budowaniem sieci kontaktów, które pomogą nam w rozwijaniu nowo powstałego interesu, czy ciągłej rozbudowy, jeśli chodzi o posiadane budynki, które pomogą nam w rozlokowaniu w nich, rozrastających się ciągle usług.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jeśli ktoś kiedykolwiek wcześniej grał, w Game of Sultans, Call Me Emperor czy inną haremową grę na telefon, to bardzo szybko odnajdzie się w Trading Legend. I chociaż element “budowania rodziny”, jest w tej grze marginalny, to jeśli chodzi o sam system gry, jest on praktycznie taki sam.

Wszystko ogranicza się do zbierania (przeklikania) codziennych bonusów, zbierania złota i innych dóbr z nabytych budynków i od zatrudnionych pracowników, wymieniania towaru i jego sprzedawania, co też ogranicza się do kilku kliknięć, czy też podnoszenia (też poprzez klikanie) poziomu swoich lokacji czy bohaterów, którzy pomagają nam zarobić.


Jednym słowem klikamy, klikamy i jeszcze raz klikamy w ekran.


To co na pewno trzeba oddać grze, to przepiękna grafika postaci, animacji i tła. Również muzyka, wprowadza nas w klimaty azjatyckie i nie drażni ona ucha. Jedynym urozmaiceniem są krótkie linie dialogowe oraz dźwięki podczas walk.


Kolejnym aspektem jest to, że gra jest bardzo prosta - nie wymaga od nas specjalnych umiejętności czy sprawności palców, ot jedynie klikania. Sama linia fabularna, może jednak być dużym problemem, bo…jej nie ma. A raczej - oczywiście mam różne Eventy w grze, widzimy jak wszystko się rozbudowuje, mamy komentarze przy niektórych dziennych zadaniach, co udało nam się zdobyć, ale w rozumieniu spójnej historii, na pewno, ciężko coś konkretnego powiedzieć. Ot robimy postępy, wskakując na kolejne poziomy. Więc dla osób spragnionych zawiłej fabuły, nie będzie to gratka.


Problemem też może być w pewnym momencie monotonia rozgrywki - zadania się powtarzają, poziom rośnie, wszystko się rozbudowuje i to w sumie wszystko, co gra ma do zaoferowania.


Grę niestety też dotyka klasyczna choroba aplikacji mobilnych - mikropłatności .Niestety, od pewnego etapu, postępy są coraz trudniejsze do zrobienia, a gra dość nachalnie, zachęca nas do zakupów kolejnych bonusów.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Trading Legend to przepiękna gra, którą na pewno należy docenić za walory audiowizualne. Trzeba też jej oddać, że faktycznie daje graczom na telefonie to, czego oczekują - prostej rozgrywki, nie wymagającej inwestowania ogromu czasu, pozwalająca na szybkie zagranie i zrobienie postępów w autobusie, w przerwie w pracy czy w poczekalni. Osoby chcące intrygującej fabuły, na pewno się zawiodą, tak samo jak Ci, liczący na rozwój postaci czy coś więcej niż schematyczne wykonywanie czynności. Dla reszty, chcącej chwili oderwania i mało angażujące gry - Trading Legend może się okazać dawno wyczekiwaną perełką.


Gra jest też dla cierpliwych - ci, którzy nie chcą inwestować w nią prawdziwej gotówki, na pewnym etapie, muszą zacząć się gimnastykować. Intelektualnie oczywiście. Bo jest to ten typ gry, do której można podejść w dwojaki sposób - albo klikając radośnie na oślep w wolnej chwili albo bardziej taktycznie, ale to wymaga skrupulatnej analizy zadań, bonusów, systemu podnoszenia poziomów i zwyczajnej kalkulacji, co w danej chwili, najmocniej nam się opłaca i w co najlepiej zainwestować, na danym etapie gry, pod względem podnoszenia poziomu czy sprzedaży.


Jeśli jednak komuś nie straszny jest azjatycki rynek i chce go podbić, serdecznie zachęca, go do podjęcia wyzwania.

5.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Milisia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox Superhero Tycoon - gra dla fanów superbohaterów

Recenzja Gerluk
3

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
4

Call of War Call of War: Głęboka i wciągająca gra strategiczna, która sprawi, że wrócisz po więcej

Recenzja Eton
5

CSGO Prime (B2P) Najciekawsze tryby serwerów społeczności w CS:GO

Recenzja cerakpl
6

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
7

CSGO Prime (B2P) SK Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
8

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Luigi's Mansion 3 - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
10

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
Chat