Jak to działa
Przejdź do gry Lineage II
Lineage II
5.0 1 480 0
31.12.2021

Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Lineage II, jest to świetna gra, która myślę, że zaciekawi wszystkich fanów MMO. Została wydana na pod koniec 2003 r. przez koreańską firmę NCsoft. Jest ona kontynuacją gry Lineage, mimo, że jej akcja rozgrywa się 150 lat wcześniej. Polska wersja zaś miała swoją premierę dopiero w 2013 roku. Wymagania sprzętowe dotyczące aplikacji, to głównie posiadanie platformy Windows oraz podstawowych kontrolerów, takich jak mysz i klawiatura. Jest to pozycja o tematyce fantasy, która będzie idealnym źródłem rozrywki dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Po wielu aktualizacjach, gra jest bardzo przejrzysta i przystępna, dzięki czemu łatwo jest zrozumieć jej cel. Dodatkowo Lineage II oferuje bardzo dopracowaną grafikę i wiele możliwości. Gracze mogą m.in stworzyć własną postać, mierzyć się w PvP z innymi użytkownikami, wykonywać różne zadania, jak i wytwarzać broń, a także inne podobne materiały. Teraz pozwolę sobie przejść do dokładnego opisu gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak wcześniej było wspomniane, akcja Lineage II toczy się 150 lat przed akcją pierwszej części, lecz nieco od niej się różni. Początkowo gracze są zobligowani do wybrania swojej postaci, poprzez spersonalizowanie jej wyglądu, płci lub rasy - przykładowo człowieka, elfa czy krasnoluda. Gra polega także na rozwijaniu możliwości postaci za pomocą walki. Można też prowadzić rozgrywkę z innymi graczami. Według mnie najciekawszą opcją dostępną w aplikacji jest tworzenie klanów, składających się z maksymalnie 140 członków (zależnie od poziomu klanu). Pozwala to na wzmocnienie i zwiększenie sił podczas walk. Dodatkowo gracze należący do takiej grupy posiadają konkretne rangi, wynikające ze stanowiska w klanie. W Lineage II można także rozwijać handel i rolnictwo, co pomaga w zdobyciu rzeczy, które są na dany moment potrzebne. Ponadto w grze występuje także możliwość wykonywania różnego rodzaju zadań, które wypełnia się pojedynczo lub przy pomocy klanu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Lineage II jest idealną grą dla wszystkich. Ze względu na to, że ma interesującą fabułę, łatwo przykuwa uwagę i sprawia, że można się w nią wciągnąć. Jest wykończona w bardzo profesjonalny sposób, z uwzględnieniem wielu, nawet najmniejszych szczegółów. Możliwość wyboru dużej ilości wariantów, jeśli chodzi o postać, jest świetnym rozwiązaniem dla osób pragnących wykazać się swoją kreatywnością. Oprócz tego, autorzy nie zapomnieli o tych, którzy uwielbiają rozgrywki PvP. Podczas nich można sprawdzić swoje umiejętności lub też podszkolić samego siebie w tego typu starciach. W Lineage II nie zabrakło też funkcji tworzenia nowych rzeczy i ulepszania własnego klanu. Jest to opcja dla osób które lubią komunikować się z innymi graczami oraz działać w grupie. Gra jest dostosowana tak naprawdę do każdego, kto ma choć chwilę wolnego czasu. Warto dowiedzieć się więcej na temat tej aplikacji oraz pobrać ją na swój komputer. Serdecznie polecam :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez dagmara_

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends G2 Esports Eurpejska potęga

Poradnik margoni12
2

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
3

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
4

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
5

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
6

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
7

World of Warships Eventy w Listopadzie

Poradnik Feresh
8

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
9

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
10

Roblox Czy warto grać w roblox ?

Recenzja rzygi
Chat