Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 520 0
17.02.2021

Hero Zero zostań bohaterem

Hero zero jest bezpłatną grą przeglądarkową z gatunku RPG. W grze wcielamy się w początkującego superbohatera, którego możemy dopasować wizualnie dzięki szerokiemu wyborowi naszego wyglądu oraz skrupulatnie "levelować" i ulepszać pod względem statystyk oraz samego wyglądu, poprzez wykonywanie rozmaitych misji w dostępnych (w zależności od lvl) miastach, czy wykonywania treningów poszczególnych umiejętności. ''Lumpeks" czyli sklep bohatera jest głównym miejscem, gdzie możemy wyposażyć się w przedmioty zwykłe, rzadkie lub epickie zaczynając od szlafroka a kończąc na kostiumie odpowiednika Iron Mana. W świecie Hero Zero bezproblemowo możemy grać razem z naszymi przyjaciółmi, znajomymi oraz tworzyć drużynę z nimi lub z innymi graczami na całym świecie. Popularna "przeglądarka" zapewnia również mierzenie się w rankingu czy cotygodniowym turnieju z innymi bohaterami lub drużynami, poprzez walki o jak najwyższe lokaty, co wiążę się z lepszymi nagrodami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra jest wciąż ulepszana i wprowadza nowości oraz różnorodne eventy. Do takich nowości, które dodane zostały stosunkowo niedawno możemy zaliczyć między innymi pomocnika superbohatera, którego możemy ulepszać podobnie jak naszą postać, czy piwnicy dzięki której zarówno jak i przy pomocy pomocnika możemy ulepszać naszego bohatera, poprzez ulepszanie i tworzenie naszych przedmiotów, czy po prostu dzięki zarabianiu na niej "coinsów". Jednym z głównych aspektów przemawiających za Hero Zero jest na pewno zabawne nazewnictwo poszczególnych przedmiotów, miejsc, misji i treningów potrafiących spowodować uśmiech u niejednego gracza. Gra posiada również odmienną i przyjazną dla oka grafikę. Jedną z głównych zalet gry Hero Zero jest na pewno to, że możemy grać w nią w tle poprzez między innymi wykonywanie misji czasowych, co nie koliduje nam podczas wykonywania innych czynności łącząc przyjemne z pożytecznym.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Mimo fajnego designu i ogólnie fajnych pomysłów na grę oraz dobrej optymalizacji, dzięki której nie trzeba specjalnej przeglądarki by zwiedzać świat gry, Hero Zero jest jak większość gier tego typu grą ''pay to win", przez co zazwyczaj nie mamy możliwości dorównania umiejętnościami innym zawodnikom posiadającym "top" konta, w które właściciele "wpakowali" tysiące złotych, bez wspomagania finansowego poprzez zakupienie waluty, jaką w tym wypadku są "oponki". Dlatego osobom, którym zależy na byciu najlepszym na tle innych graczy bez dodatkowego wkładu finansowego, może ona nie przypaść do gustu. Mimo tego osobiście uważam, że jest to najlepsza gra RPG i z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim graczom marzącym o zostaniu superbohaterem i zapewnieniu sobie kilku godzin dziennie miłej i przyjemnej rozgrywki szlifując swoją postać oraz zdobywając jak najlepsze wyniki, podczas wykonywania innych czynności wykonując kolejne misję i treningi w tle.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KaperoXpompA

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
2

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
3

Far cry 2 - niedokończony produkt

Recenzja BLAZEJ1
4

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
5

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
6

Minecraft Jak szybko przejść Minecrafta? 2022 r.

Poradnik Pawlo Asta Demon
7

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
8

World of Tanks World of Tanks - najlepsza gra o czołgach!

Recenzja Piglinus
9

Rust (B2P) Poradnik Przetrwania - Rust

Poradnik BajteQ
10

Minecraft Co to jest minecraft?

Recenzja Marek20136
Chat