Jak to działa
Przejdź do gry Black Desert Online (B2P)
Black Desert Online (B2P)
5.0 1 2374 0
08.08.2019

Dokładne wykreowanie postaci marzeń!

Widząc tylko jeden artykuł na temat Black Desert Online nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Zatem odrywając się od Aionowego nałogu, zagłębmy się w zupełnie nowy świat.
Na samym początku naszej przygody musimy wybrać sobie nazwisko. Nazwisko to towarzyszy każdej postaci przypisanej do danego konta albowiem nasze postaci stanowią jedną rodzinę. Następnie do wyboru mamy 18 klas postaci z czego do każdej klasy przypisana jest jedna płeć. W większości przypadków klasy można do siebie porównywać i znaleźć ich odpowiednik w płci przeciwnej tak więc Witch działa na podobnej zasadzie co Wizard itd. Są jednak klasy, które swego odpowiednika nie mają i tutaj za przykład może posłużyć nowa klasa Shai, która jest obecnie tylko w formie damskiej. Klikając na interesującą nas klasę postaci, po prawej stronie na dole wyświetla się nam filmik pokazujący daną klasę w akcji. Dzięki temu mamy możliwość zobaczenia czy postać nam odpowiada, czy też nie.
Po wybraniu już naszej ścieżki przechodzimy do jakże cudownego kreatora postaci w którym możemy dokonać najdrobniejszych zmian w wyglądzie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Pierwsze co nam się ukazuje to możliwość wyboru: znaku zodiaku, pory dnia, edycji postaci lub zmiany pozy/ubrania. Przy edycji wyglądu możemy edytować włosy, twarz, ciało a nawet głos. W dodatku jest to bardzo dopracowane i dokładne. Jeśli chodzi o wybór włosów mamy do wyboru kilka fryzur, które da się nieznacznie zmieniać na objętości i długości. Farbować oddzielnie możemy całe włosy, końcówki a nawet odrosty. (Potem człowiek siedzi w kreatorze dłużej niż gra...) No ale jak już wybierzemy te nieszczęsne włosy to możemy edytować oczy, brwi i wszystkie inne duperele. Ciało jest ogólnie podzielone na części za które możemy chwycić i ustawiać jak nam się podoba. Zupełnie jakbyśmy lepili tą postać. Ten kreator jest jednym z lepszych z jakimi miałam do czynienia i daje naprawdę mnóstwo radości a wynik może być niezwykle satysfakcjonujący. Jeżeli ktoś nie ma jednak tyle cierpliwości lub wymagań co do postaci na której to właściwie plecy będziemy cały czas patrzeć to można to wszystko przeklikać nie zwracając uwagi na detale.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Mając już przygotowaną i wypieszczoną postać nadchodzi czas by nadać jej imię. Na dole po prawej stronie pod Twoim nazwiskiem będzie miejsce na te upragnione męczarnie z wyborem imienia albowiem przeważnie każdy Twój pomysł będzie zajęty. PAMIĘTAJ JEDNAK BO TO BARDZO WAŻNE!- kiedy zrobisz sobie postać, nadasz jej imię itd. po czym po pewnym czasie Ci się znudzi i postanowisz ją usunąć to NIE BĘDZIESZ MÓGŁ (ani nikt inny nie będzie mógł) UŻYĆ DRUGI RAZ TEJ NAZWY POSTACI. NIGDY! Innymi słowy jak nazwiesz sobie postać Niiepozorna a nie przypadnie Ci do gustu mechanika postaci to już tej nazwy nie wykorzystasz. Nie polecam. Tak więc przestrzegam przed tym każdego, kto czyta bo później jest to bardzo niemiła niespodzianka. Jest to też przyczyną dużej ilości niepotrzebnie zajętych nazw choć postać tak naprawdę nie istnieje.

Bardzo bym była wdzięczna gdyby ktoś powiedział mi jak wyłączyć interface w tej giereczce bo nie mogę znaleźć do tego ustawień a główną ideą mą granie w tego typu gry jest robienie zdjęć. Dobre zdjęcia = ładne tapety i atrakcyjne artykuły ;)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Niiepozorna

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
3

World of Tanks Najlepsze czołgi na początek rozgrywki porady

Poradnik Hasający
4

Forza Horizon 3 - recenzja

Recenzja kabev1
5

Eldarya Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Recenzja risulu
6

League of Legends Sona - Wirtuozka Strun

Poradnik Alisiowa
7

Kultowa, nieśmiertelna gra pasjans

Recenzja LiquidSnake
8

Team Fortress 2 Team Fortress 2-Czyli gra z bogatą historią.

Recenzja Myszu PL
9

World of Tanks Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Recenzja ChUcKxPoMpA
10

League of Legends Soraka - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat