Jak to działa
Przejdź do gry Let's Fish
Let's Fish
5.0 1 2560 0
12.01.2018

Recenzja gry Let's Fish

Moja przygoda z grą Let's Fish zaczęła się w sposób którym szukałem gier wędkarskich. Ponieważ bardzo lubię wędkować. Po pobraniu trzech gier wędkarskich na smartphone stwierdziłem że, tylko Let's Fish oddaje w pewnym stopniu klimaty wędkowania. Jedyną denerwującą rzeczą były ukazywane reklamy podczas grania, podejrzewam że w wersji internetowej reklam tych by nie było. Zalety gry są na przykład mało miejsca zajmuje aplikacja, dla osób które mają mało miejsca w telefonie jest to dobra opcja do zabicia czasu. Po założeniu konta, przywitał mnie mały krótki samouczek który pokazywał co z czym się je w tej grze. Nie przepadam zbytnio za grami w których występują mikro transakcje, lecz ta gra mimo tego mnie do siebie przyciągnęła.Uważam że gra jest godna polecenia znajomym.Radził bym aktualizować grę, ponieważ w wersji mobilnej występują czasami małe błędy z grą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W Let's Fish występują punkty, jest to coś w rodzaju pieniędzy, których za pomocą ich możemy kupić przynęty czy też wędki. Do gry trzeba mieć dużo cierpliwości, ponieważ daje nam to dużo przewagę podczas wędkowania. Jedną rzeczą z których ubolewam są to mapy, niby w porządku ale wyglądają nie które dość kiepsko. Fajną opcją która występuję są turnieje. O co chodzi w tych turniejach? Chodzi o złowienie jak najcięższej ryby. Fe nomem tych turnieje jest taki że możemy grać z graczami z całego świata. Zajęcie pierwszego miejsca daje naprawdę dużą satysfakcje, a jeśli dostaniemy się chociaż do tak zwanej topki to otrzymamy nagrody czyli punkty. Dla graczy początkujących radził bym o dużo cierpliwości, bo raz możemy zajmować ostatnie miejsce a raz podejdzie nam ta jedyna ryba co może decydować o losach turnieju.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Występuje kilka rodzajów turniejów, w jednej na przykład polega na złowieniu jak największej ilości ryb. Z ważniejszych rzeczy które mogą nam pomóc złowienia upragnionej ryby są przynęty. Wiadomo tym lepsza przynęta tym większa szansa na udane wędkowanie,lecz lepsza przynęta też kosztuje. Więc polecił bym graczom uzbierania gotówki na przynęty zakup ich i udanie się na turniej i celować w pierwsze miejsce. Grę Let's Fish pokazałem mojemu tacie, bardzo mu się spodobała ponieważ też jest wędkarzem. O dziwo lepiej mu wychodziło granie ode mnie. Kiedyś nawet byliśmy w tym samym turnieju. Kolejną rzeczą na którą zwrócił bym uwagę jest to wędką wiadomo tym lepsza wędką tym większa szansa na złowienie ryby. Fajną opcją są też dzienne misje które dają nam gotówkę i punkty. Jakby ktoś chciał pogadać lub poradzić się to podaje mojego skype: wakacje2011
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez marcin072

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
2

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
3

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
4

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
5

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
6

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
7

Minecraft Jak ładnie budować? Wszystko na temat ładnego budowania!

Poradnik aligdansk
8

Grand Theft Auto V (B2P) GTA 5 - Ciekawostki i Easter Eggi! #1

Poradnik Malfour
9

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
10

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
Chat