Jak to działa

Let's Fish

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Let's Fish

Lubisz łowić ryby i zdobywać nowe osiągnięcia w największej grze wędkarskiej na świecie? W takim razie nic tak nie zadowoli Cię, jak Let’s Fish - Na Ryby.

W tej przeglądarkowej grze sportowej i symulatorze łowienia ryb odkryjesz najwspanialsze łowiska ze wszystkich kontynentów. Rozpoczniesz na małym jeziorku w Europie, Azji lub Afryce, a potem przeniesiesz się w prawdziwą wędkarską podróż po najodleglejszych zakątkach świata. Zdobywaj coraz wyższe poziomy i odkrywaj nowe możliwości, jakie daje przeniesienie się na następne łowisko.

Let’s Fish może pochwalić się największą kolekcją gatunków ryb - jest ich bowiem aż ponad 600. Znajdziesz tu słodkowodnego Suma, Tuńczyka białego, a nawet samego żarłacza tygrysiego, który zamieszkuje wody wybrzeża Australii oraz Indii. Dzięki regularnej grze w ten przeglądarkowy symulator połowu ryb będziesz mógł zdobyć coraz lepszy sprzęt, z pomocą którego złowisz nawet najbardziej wymagające ryby.

W grze wprowadzono także bardzo rozbudowany system rywalizacji. Dzęki doświadczeniu nabytemu w Let’s Fish, będziesz mógł przebierać w najlepszych wędkach, kołowrotkach, haczykach i przynętach. Pozwolą Ci one wygrywać mistrzostwa nawet z najtrudniejszymi przeciwnikami. Dodatkowo raz w miesiącu twórcy wydają nowe łowisko na jednym z sześciu kontynentów z rybami, które naturalnie występują tam w realnym świecie.

Bierz udział w pojedynkach, turniejach i mistrzostwach, zapewniając sobie tym samym punkty do tygodniowych rankingów Let’s Fish! Nie trać dłużej czasu, zarejestruj się i podbij świat wędkarstwa - zupełnie za darmo i z poziomu przeglądarki.

pełny opis gry
Screeny
Let's Fish screenshot1 Let's Fish screenshot2 Let's Fish screenshot3 Let's Fish screenshot4 Let's Fish screenshot5 Let's Fish screenshot6 Let's Fish screenshot7 Let's Fish screenshot8 Let's Fish screenshot9 Let's Fish screenshot10
Video

Let's Fish wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat