Jak to działa

Black Desert Online (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Black Desert Online (B2P)

Black Desert Online to gra z gatunku MMORPG osadzona w magicznym świecie fantasy. Niegdyś barwny i bogaty, świat, w którym rozgrywa się główna linia fabularna Black Desert pochłonięty jest w nieustających konfliktach, którym ktoś musi w końcu położyć kres. Być może będziesz to właśnie Ty.

Wciel się w nieustraszonego bohatera i wybierz spośród dwunastu dostępnych w tej grze MMO klas, aby stanąć do walki o lepsze jutro w świecie Black Desert. Do Twojej dyspozycji oddano kilka oryginalnych ras, a wybór którejś z nich będzie miał późniejszy wpływ na losy kierowanego przez Ciebie herosa.

W tej fascynującej grze online czeka na Ciebie ogromny wirtualny świat, który pozbawiony jest jakiegokolwiek instancjonowania. Chociaż tryb PvE potrafi zapewnić mnóstwo godzin nieprzeciętnej rozgrywki, to jednak PvP, czyli rozgrywki graczy przeciwko sobie stanowią serce Black Desert. Tutaj statystyki schodzą na drugi plan – liczy się Twój refleks, ponieważ walki są bardzo dynamiczne a mocno zręcznościowe. To oznacza, że sam musisz wycelować każdy cios, każdą strzałę, a w unikach powinieneś wykazać się niebywałą szybkością. Oprócz pokaźnego arsenału z broniami (kusze, łuki, topory, miecze itp.) doświadczysz walki na wierzchowcach, a ataki możesz łączyć w śmiercionośne kombinacje, które pokażą Twoim wrogom, co to znaczy zadawać porządne obrażenia.

Oprócz tego, że ta gra MMO dba o to, żeby nie zabrakło Ci w niej odpowiedniego zastrzyku emocji, dostaniesz również szansę, aby wykazać się zmysłem ekonomicznym. Gromadź surowce, uprawiaj handel, dbaj o farmy, buduj fabryki i zatrudniaj najemników. Wszystko po to, by nadać jeszcze większego kolorytu i tak już ubarwionej rozgrywce.

pełny opis gry
Screeny
Black Desert Online (B2P) screenshot1 Black Desert Online (B2P) screenshot2 Black Desert Online (B2P) screenshot3 Black Desert Online (B2P) screenshot4 Black Desert Online (B2P) screenshot5 Black Desert Online (B2P) screenshot6 Black Desert Online (B2P) screenshot7 Black Desert Online (B2P) screenshot8 Black Desert Online (B2P) screenshot9 Black Desert Online (B2P) screenshot10
Video

Black Desert Online (B2P) wymagania

 • Windows 7 or higher (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core i3-530 2.9 GHz
 • 4 GB
 • GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2
 • 27 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat