Jak to działa
Przejdź do gry Anocris
Anocris
5.0 1 778 0
15.06.2021

Anocris - co i jak? Poradnik

Jest to gra strategiczna, można w nią zagrać na przeglądarce. W grze przenosisz się do starożytnego Egiptu w czasie rzeczywistym. Twoim zadaniem jest założenie własnej egipskiej wioski i sprawienie, aby twoim osadnikom nigdy niczego nie brakowało. Aby twoja wioska dobrze funkcjonowania, musisz dobrze przemyśleć i mądrze rozporządzać surowcami. Surowce powstają dzięki różnym budynkom wokół twojej piramidy. Musisz je dobrze rozplanować i rozbudować, aby przynosiły korzyści. Gdy wchodzisz do gry, musisz się zarejestrować i stworzyć konto. Gdy już to zrobisz, gra przenosi Cię do Egiptu, Twoim zadaniem jest rozbudowanie wioski tak, aby dobrze funkcjonowała. Na samym początku zaczynasz od rozbudowania piramidy Cheopsa. Następnie zaczynasz dostawać zadania. Robiąc je, otrzymujesz surowce niezbędne do rozbudowania twojej piramidy. Aby nie zabrakło ci surowców, musisz dobrze rozplanować ich wydobycie. Wydobycie np. surowca gliny może zająć od 10 minut do 8 godzin, w zależności, którą opcje wybierzesz oraz która opcja będzie najkorzystniejsza dla ciebie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Twoim głównym celem jest, zostanie potężnym faraonem oraz zapewnienie twoim osadnikom dobrych warunków, aby nigdy nic im nie zabrakło. Jeśli lubisz gry z takimi klimatami, to jest to idealna gra dla ciebie. Moim zdaniem ta gra jest naprawdę fajna i bardzo dobrze zabija czas. Więc jeśli naprawdę ci się nudzi i nie masz co robić, myślę, że ta gra idealnie się nada dla ciebie. Osobiście uważam, że gra jest naprawdę fajna i ciekawa. Dzięki niej możesz trochę rozwinąć swoje myślenie np. aby przykładowo wybudować kolejny poziom piramidy Cheopsa, potrzebna jest pewna ilość gliny, jeśli masz tej gliny za mało, musisz dobrze przemyśleć co rozwinąć i co zrobić, aby ilość gliny zgadzała się z tym, co chcesz zrobić. Jeśli jednak nie uda ci się uzbierać określonej liczby gliny lub czegoś innego to nie będziesz mógł/mogła rozbudować piramidy Cheopsa do następnego poziomu. Jednak nie tylko piramidę Cheopsa trzeba rozbudowywać. Wokół niej znajduję się wiele innych rzeczy, które warto rozbudować, aby uzyskać np. glinę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Osobiście moim zdaniem ta gra jest naprawdę fajna i dobra na zabicie czasu. Rozbudowywanie piramidy, ale jak i innych rzeczy wokół niej zabiera dosyć sporo czasu, więc gdy nie wiesz co zrobić z wolnym czasem, możesz zagrać w tę grę. Wokół piramidy Cheopsa, znajdują się różne "przemysły", które tak samo jak piramidę należy rozbudowywać. Z nich można uzyskać surowce, tak jak jest napisane wyżej. Aby, je uzyskać wystarczy rozbudować przemysły do odpowiedniego poziomu. Jest to jednocześnie proste, a jednocześnie trudne. Chociaż prostsze niż trudne. Jeśli chcesz rozbudować piramidę Cheopsa, musisz rozbudować przemysły, aby zdobyć materiały. Może ci jednak zabraknąć surowców, aby rozbudować przemysły. Wtedy musisz robić zadania, za które dostaniesz określoną liczbę surowców. Ich liczba zależy od trudności wykonanego zadania. Jeśli nie jest ono jakoś bardzo trudne - surowców będzie mniej, ale gdy jest trochę trudniejsze - surowców będzie więcej. Gdy zdobędziesz określoną ilość surowców, możesz dalej budować piramidę.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez smiesznie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
4

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
5

League of Legends Samira - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Enlisted - Nowa gra od Ganji

Recenzja TurboBagiety
7

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
8

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
9

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
10

League of Angels 3 Wrota do krainy fantastycznej gry

Recenzja Aktee
Chat