Jak to działa

Anocris

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Anocris

Interesujesz się historią starożytnego Egiptu? A więc, powinieneś koniecznie sprawdzić strategiczną grę Anocris! Właśnie tu możesz sprawić, że Nil rozkwitnie, a Ty rozbudujesz swoje własne, starożytne miasto. Chcesz zostać potężnym faraonem? A więc, na co czekasz?

Przeglądarkowa gra Anocris umożliwia zostanie wielkim władcą starożytnego Egiptu. Dzięki tej darmowej symulacji, będziesz mógł zgłębić ponad 3000-letnią historię starożytnego, egipskiego państwa. Twoim zadaniem będzie utworzenie cywilizacji i własnej osady wzdłuż Nilu. Oczywiście, niczego nie można zrobić od razu. Zaczniesz od skromnych warunków i gołej ziemi, jednak z czasem to wszystko będzie mogło przekształcić się w piękne, bogate miasto. Niebawem każdy spojrzy na nie z wielką zazdrością! Zmień prostą osadę w prestiżowe centrum kultury i postępu. Nie, nie będzie to łatwe zadanie. Jednak, egipscy bogowie będą Cię mieć w swojej opiece. Jeżeli będziesz od czasu do czasu organizował festiwali ku czci Ra czy Horusa, na pewno zaopiekują się Tobą i powstającym miastem – dodatkowo ofiarowując moce, które pomogą Ci rozwinąć faraońskie skrzydła. Pamiętaj również o zrekrutowaniu silnej armii, która zapewni bezpieczeństwu całemu miastu i jego mieszkańcom. Upewnij się, że w razie wojny będzie ona w stanie ochronić społeczeństwo i ich dobra. Warto będzie też postawić na współpracę z innymi faraonami, by rosnąć w siłę i pokonywać wrogie armie… wspólnie!

Chcesz przekonać się, jak to jest rządzić egipskim miastem? A może chcesz sprawdzić się w roli wielkiego faraona? Koniecznie odpal więc strategiczną grę Anocris już dziś, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Anocris screenshot1 Anocris screenshot2 Anocris screenshot3 Anocris screenshot4 Anocris screenshot5 Anocris screenshot6 Anocris screenshot7 Anocris screenshot8
Video

Anocris wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat