Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2151 0
18.06.2017

MAC-10 VS MP9 - ale który jest lepszy?

PM-y są jednymi z najczęściej kupowanych broni po tak zwanej pistoletówce. Jednymi z najczęściej kupowanych PM są MAC-10, który jest bronią dostępną jedynie po stronie terrorystów. Natomiast po stronie antyterrorystów jednym z lepszych wyborów jest kupno MP9. W tym artykule porównam obie te bronie i przedstawię wam, która jest lepszą decyzją. Proszę Cię o ocenę tego artykułu, gdyż nikt ich nie ocenia i nie wiem, czy podobają się wam one, co zmienić, czy raczej nic nie zmieniać. Ja już nie przedłużam tego wstępu i serdecznie zapraszam do czytania.
W porównaniu zaczniemy od cen obu broni i nagród za każde zabójstwo. Cena MAC-10 wynosi 1050$, a nagrodą za zabójstwo jest 600$. Natomiast MP9 kosztuje już nieco drożej, a mianowicie 1250$. Nagroda za zabójstwo przy użyciu tej broni wynosi tyle samo, co w przypadku MAC-10 czyli 600$, co jest moim zdaniem bardzo dużą kwotą. Po zrobieniu ace z tej broni będziemy posiadać aż 3000$, co jest bardzo sporą sumą w csgo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W MAC-10 w jednym magazynku znajduje się 30 sztuk amunicji. Łącznie do dyspozycji mamy 100 sztuk amunicji. Inaczej ma się sprawa w MP9. W jednym magazynku znajdziemy również 30 sztuk amunicji, jednakże łącznie do dyspozycji mamy 120 pocisków. Przy użyciu zarówno MAC-10 jak i MP9 nasza prędkość wynosi 240 vel. Penetracja pancerza w przypadku tych broni różni się. Penetracja pancerza wynosi 57.5% w MAC-10, natomiast penetracja pancerza w MP9 wynosi niewiele więcej – 60%. Kolejną ważną rzeczą jest szybkostrzelność, która w PM ma znaczenie. Szybkostrzelność MAC-10 800 RPM (RoundsPerMinute), a szybkostrzelność MP9 jest szybsza, mianowicie 857 RPM (w zaokrągleniu). Ilość zadawanych obrażeń MAC-10 to 29, a dla MP9 ilość zadawanych obrażeń wynosi nieco mniej – jedyne 26. MP9 ma lepszą celność na dystanse dalekie od MAC-10, ale kto normalny strzela na dalekie dystanse przy użyciu PM? Ważną rzeczą w PM jest również niedokładność podczas biegu. Niedokładność ta dla broni MAC-10 wynosi 27.9, natomiast dla MP9 niedakładność podczas biegu wynosi 38.6. Jeżeli chodzi o skiny do oby broni to ich ilośc jest podobna.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kontrola rozrzutu łatwiejsza jest w MAC-10. Szybkość przeładowania w przypadku MP9 to 2.03 sekundy, a w przypadku broni MAC-10 czas ten jest dłuższy – wynosi on 2.18 sekundy.
Podsumowując ten artykuł ja wybrałbym MAC-10. Jest on idealny do rushowania i nie powinien nam sprawić podczas tej taktyki problemu. MP9 również jest dobry, ale lepszy na dalsze dystanse, a w PM ważniejsza jest bliska odległość. Ponadto przekonała mnie ilość zadawanych obrażeń z broni, jaką jest MAC-10. A jakiego wyboru ty byś dokonał? Podziel się swoją opinią na ten temat w komentarzu, gdyż chcę poznać twoją opinię na ten temat. To na tyle z tego artykułu. Pisanie go zajęło mi niemało czasu dlatego też doceń moją pracę i napisz w komentarzu, czy ci się podobało. Ja już nie przedłużam, widzimy się w kolejnych artykułach!
Zabraniam kopiowania niniejszego artykułu bez mojej zgody na inne strony. O zgodę pytaj mnie poprzez wiadomości prywatne. Grafika zawarta w artykule pochodzi z Grafiki Google, co oznacza, że możecie ją kopiować bez mojej zgody.

Grając w CS GO napewno zainteresuje Ciebie AWP Dragon Lore
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy Minecraft to wieczny klasyk czy powtarzająca się monotonność? - Recenzja najbardziej kultowej gry w historii!

Recenzja Kapelusz123
2

Czy pasjonaci zrobili grę lepiej od Piranha Bytes? Kroniki Myrtany: Archolos

Recenzja Baldur
3

Minecraft Minecraft Hardcore - co i jak?

Poradnik Yusouga
4

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
6

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
7

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
8

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
9

Margonem Margonem - ulubiona gra dzieciństwa

Recenzja SamurajKarol
10

strona scrap.tf

Recenzja TheMaślak
Chat