Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 11498 0
30.07.2020

Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Cześć,
witam was w moim kolejnym artykule o grze Roblox. Tym razem przedstawię wam TOP5 moich ulubionych symulatorów.
5. Ghost Simulator
to symulator, który przenosi nas do świata duchów, a tam z nimi walczymy. Na początku w swoim inwentarzu mamy początkowy plecak, i początkowy odkurzacz do wciągania duchów. Gdy znajdziemy już swój cel klikamy na niego i go wciągamy. Po wciągnięciu ektoplazma z ducha trafia to plecaka. Jeżeli plecak jest pełny należy sprzedać jego zawartość, a za nią otrzymamy pieniądze. Mapa jest podzielona na mniejsze sektory, które możemy odblokowywać zwiększając swój poziom. Aby zwiększyć poziom trzeba zbierać przedmioty upuszczane przez zjawy, a gdy uzbiera się ich odpowiednia ilość to zwiększamy swój poziom w ekwipunku. W każdym sektorze czekają na nas questy od postaci, z które zdobywamy najczęściej diamenty. Za diamenty można kupić Pety, które pomagają nam w rozgrywce. Od czasu do czasu w losowym sektorze pojawia się Boss, z którego po wciągnięciu wypada skrzynia pełna losowych, cennych rzeczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

4. Destructoin Simulator.
to gra w której niszczymy rzeczy, lub postacie. W ekwipunku mamy plecak na bloki, bombę, i wyrzutnię. Za zniszczone rzeczy otrzymujemy XP, oraz bloki, które należy sprzedać. Za sprzedane bloki otrzymujemy pieniądze, za które możemy ulepszać rzeczy w ekwipunku. Natomiast XP podnosi level naszej postaci, co umożliwia nam odblokowywanie kolejnych części mapy. Gdy dojdziemy do levelu 55 to możemy tam pozostać, lub zdobyć jednego rebitha. Jeżeli zdecydujemy się na tę drugą czynność to cofa nas do początkowych rzeczy i levelu pierwszego, jednak wtedy łatwiej zdobywa się XP. Wiem z doświadczenia, że najtrudniej jest dojść do pierwszego rebitha, ale potem jest już z górki. Zdobycie ostatniego - trzeciego rebitha zajęło mi dzień.
3. Pilot Training Flight Simulator
jest to symulator lotu. Najpierw wybieramy, z jakiego lotniska chcemy startować. Potem jesteśmy przenoszeni na wybrane lotnisko, gdzie spawnujemy wybrany statek powietrzny. Potem startujemy, i latamy po całej mapie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

2. Fishing Simulator
Jest to gra w której łowimy ryby, lub inne zwierzęta. Na początku mamy level pierwszy, potem możemy go podnosić przez łowienie. Najpierw łowimy na wyspie początkowej, która jest jednocześnie główną wyspą. Wszystkie ryby są podzielone na poziomy rzadkości: zwykłe, niezwykłe, rzadkie, epickie, legendarne i mityczne. Złowione ryby możemy sprzedać, lub dać do akwarium. Za pieniądze możemy kupować łodzie, dzidy albo możemy kupować skórki do wędki. Na każdej z wysp możemy wykonywać questy, za których wykonanie otrzymujemy nagrody.
1. Bee Swarm Simulator
jest to świetna gra w której wraz we swoimi pszczołami zbieramy nektar. Cała ogromna mapa jest podzielona na części, które możemy odblokować, za zwiększanie ilości pszczół. Z zebranego nektaru pszczoły wytwarzają miód, który jest główną walutą w grze. Za miód możemy kupować lepsze pojemniki na nektar, lepsze zbieracze nektary, lub jajka pszczół, z których wylęgają się nowe owady. Na mapie są także potwory, które zabijają pszczoły. Z zabitych stworów otrzymujemy losowe przedmioty. Jedną z takich rzeczy jest Royal Jelly. Jest to przedmiot, który pozwala ulepszać nasze pszczoły.
Zachęcam do zagrania we wszystkie wymienione gry, i do zobaczenia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
2

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
3

Roblox Roblox - Wieloświatowa Kreatywność w Jednej Grze

Recenzja Hox73738
4

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
5

War Thunder Recenzja gry War Thunder - Przeżyj emocjonujące bitwy na całym świecie

Recenzja DzikiWedkarz
6

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
7

Roblox Czy warto grać w roblox?

Recenzja kikiniki
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet - nuda czy raczej zabawa?

Recenzja zahirgalop
9

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
10

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
Chat