Jak to działa
Przejdź do gry Crush Crush
Crush Crush
5.0 1 3017 0
20.06.2017

Crush Crush, czyli bardzo dziwny clicker

Chyba nie jeden fan anime chciał nie raz aby przepiękne dziewczyny w nich występujące się nim zainteresowały. Dzięki grze "Crush Crush" w pewnym sensie jest to teraz możliwe. Gra nie wymaga rejestracji, a tym samym potwierdzenia naszego emailem, co jest szczerze mówiąc czymś niespotykanym w tego typu gierkach.
Gra rozpoczyna się w momencie, w którym z naszej winy przypadkowo zostaje poszkodowana blond dziewczyna imieniem Cassie i ląduje ona cała połamana w bandażach. Przepraszając ją, dając jej prezenty i klikając na jej portret zdobywamy powoli jej sympatię, a wypełniając podane podpunkty takie jak przykładowo : osiągnięcie odpowiedniego poziomu motywacji przez rozwijanie swojego hobby, możemy ją zbliżyć do siebie aby na końcu zakochała się w nas po same uszy, nie widząc świata poza nami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Im dłużej gramy w tę produkcję, tym więcej dziewczyn, dzięki głównie pechowemu ciągowi zdarzeń, możemy odblokować i zwiększać ich sympatię do nas, a na końcu dołączyć je do naszej "kolekcji" partnerek. W grze jest kilka aktywności, które możemy wykonywać prócz samego klikania na dziewczęta. Możemy iść zarabiać pieniądze do pracy, które polegają na przeczekaniu pewnego okresu czasu, który gdy minie to dostajemy pieniądze na nasze konto. Dodatkowe prace możemy odblokować rozwijając nasze umiejętności przez wybór odpowiedniego hobby w zakładce "Hobbies". Czasami odpowiedni rozwój danej umiejętności, bądź posiadanie odpowiedniej pracy jest wymagane aby nasza przyjaciółka nas bardziej polubiła. Częstym problemem w grze okazuje się pasek powyżej miniaturek naszych koleżanek, odpowiadający on za to ile czynności możemy wykonywać na raz, przykładowo nie możemy rozwijać jednocześnie motywacji i zabawy oraz pracować w pizzeri w tej samej chwili. Musimy jakąś czynność odrzucić, aby móc zająć się czymś innym.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Graficznie gra prezentuje się dobrze. Dziewczyny są narysowane w typowym japońskim stylu, każda jest inna, aby każdemu mogła jakaś koleżanka się spodobać. Reszta elementów też jest stylizowana na wzór gier wykonanych w kraju kwitnącej wiśni.
Muzyka początkowo nie przeszkadza, ale po parudziesięciu minutach spędzonych z grą, zaczyna ona irytować do tego stopnia, że mnie rozbolała głowa i musiałem dźwięk wyłączyć.

Podsumowując, gra "Crush Crush" jest tytułem dość.... dziwnym. Gra która polega na podrywaniu wielu dziewczyn na raz, a ich sympatia wzrasta wraz z naciskaniem na nie kursorem wydaje mi się trochę anormalna. Nie można odmówić produkcji, że jest doskonałym clickerem potrafiącym zabić czas. Jeżeli szukacie gry gdzie będziecie mogli odnaleźć miłość i sympatię narysowanej dziewczyny, lub dobrego zajęcia na parę minut w pracy, to mogę wam ten tytuł gorąco polecić !

Plusy :
- Grafika postaci
- Mechanika
- Idealny morderca czasu
- Całkiem dobra muzyka, ale,,,,

Minusy :
- ...po jakimś czasie będziecie mieli jej dość


Grafika : 8/10
Muzyka : 6/10
Gameplay : 9/10
Klimat : 8/10
Ocena końcowa : 7,75/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
2

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
3

Roblox Roblox - Kreator gier dla wszystkich

Recenzja kret9955
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Recenzja gry Minecraft!! Kup już teraz!

Recenzja xahnoed_essa
7

Metin2 Poradnik: Jak Szybko Wbić Level w Metin2

Poradnik baxre2
8

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
Chat