Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 2262 0
13.06.2017

Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Szukałeś kiedyś gry, w której na prawdę nic Cię nie może zdenerwować? A może szukałeś takiej, w której bez wydawania realnych pieniędzy możesz zostać kimś w oczach innych graczy? Nic bardziej mylnego! gra Shakes & Fidget (sfgame-6690/]sfgame[/url]) w humorystycznym stylu może zapewnić Ci wszystkie te warunki. Gra wyprodukowana została kilka lat wstecz na podstawie komiksu, przez firmę Playa Games GmbH. Według tysięcy (kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu!) graczy gra zasługuje na miano jednej z najlepszych gier, ze względu na jej innowacyjność. Zapytacie pewnie " No dobra, ale co w niej takiego innego? ". Otóż jest bardzo dużo czynników, które odróżniają S&F od losowych gier platformowych. Jedną z nich na pewno jest prostota gry, gdzie głównie naszym celem jest zbieranie złota oraz doświadczenia, a przy okazji pokonywanie potworów w lochach i przeskakiwanie graczy w rankingu. Proste? Oczywiście, że tak... Przynajmniej w teorii! Innowacyjnością wyróżnia się również fakt, iż gra od początku do końca utrzymywana jest w humorystycznej koncepcji, od nazw przedmiotów do awatarów potworów!
Humor przemyślany jest do takiego stopnia, że rozśmieszy najmłodszych, jak i starych weteranów gier.
Na tym zakończę wstęp, żebyście Sami mogli zbadać grę i mogli się zaskoczyć!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że gra od kilku tygodni istnieje na platformie Steam, przez co mamy do niej o wiele przyjemniejszy dostęp, więcej graczy i więcej pomysłów na grę! A teraz kilka słów o samej grze "od środka".
W grze możemy wcielić się w jedną z 3 klas: wojownika, maga lub zwiadowcę. Każda klasa ma tak zwaną podklasę: człowiek, elf, mroczny elf, ork, krasnolud, goblin, gnom oraz demon. Dobranie odpowiedniej podklasy jest ważne, ze względu na dodatkowe punkty cech klasy (siła/zręczność/inteligencja/wytrzymałość/szczęście). Każda klasa posiada odrębne cechy, więc wielkim plusem jest to, że nie ma jednej lepszej i innej gorszej postaci. "Bicie się" postaci polega na zasadzie gry kamień, papier, nożyce. To, kto jest kamieniem, kto papierem a kto nożycami zostawiam Wam!
Od niedawna na serwerach panuje nowy system osiągnięć, który za dosyć spore poświęcenie pozwala nam bardziej rozwinąć swoją postać. Ktoś teraz powie "No ciekawe co takiego trudnego może być w systemie osiągnięć..". Otóż, system ten jest przemyślany do takiego stopnia, że na prawdę trzeba ruszyć głową by cokolwiek wykonać. Ważna też w tym aspekcie jest komunikacja z członkami gildii (Jeżeli do owej należymy), ponieważ np. jednym z 50 osiągnięć jest bycie bez całego ekwipunku przez okres 24h. Resztę osiągnięć do obadania standardowo zostawiam Wam.
Kolejnym ciekawym systemem w grze są pupile. Tak, pupile! Wykonując misje w różnych trakcjach możemy natknąć się na jajko zwierzaka! Żeby nie było za łatwo, te małe stworki trzeba karmić odpowiednim jedzeniem, jeżeli chcemy być lepsi od innych graczy. W grze dostępne jest kilka żywiołów, a na każdy żywioł przypada kilkanaście pupili, tak więc nie ma opcji, by nam się to znudziło!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Parę słów podsumowania.
Shakes & Fidget to gra, która zasługuje na wielkie uznanie oraz brawa. Aby zostać topowym graczem, wystarczy tylko trochę pomyśleć przy rozdawaniu statystyk, no i oczywiście mieć szczęście w zdobywaniu różnych przedmiotów!
Nie ma żadnego przymusu wydawania pieniędzy, choć bywają różne cotygodniowe eventy (więcej doświadczenia/złota, większa szansa na znalezienie epickich przedmiotów oraz grzybów przy misjach), które aż się proszą, by wydać choć parę groszy na nie. Sama gra jest F2P (Free to play), co czyni ją wyjątkową na tle podobnych produkcji. Żeby podkreślić moje argumenty, wystarczy wpisać S&F na Youtube, gdzie możemy zaobserwować setki ludzi regularnie grających w tą grę.
Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam grę, mam nadzieję, że kilka osób zacznie z nią przygodę, a jeżeli już gracie to w komentarzu możecie wysyłać zdjęcia swoich postaci, a może gramy na jednym serwerze!?
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kulkowski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Warface - kolejny, darmowy klon battlefielda?

Recenzja VeniQs
2

League of Legends League of Legends - Jinx poradnik

Poradnik Musik
3

Shakes & Fidget Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Poradnik KingaTiger
4

Apex Legends Apex Legends-Rewolucja na rynku

Recenzja biceps1
5

World of Tanks Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Recenzja Sewciioo0022
6

Roblox Recenzja na temat znanej chyba gry- Roblox.

Recenzja Tafika
7

Recenzja o Prison Life RPG.

Recenzja MaxxY
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
9

Disney Magic Kingdoms - kilka słów wstępu

Poradnik Persefonaa
10

Football Team Pierwsze wrażenia ze strony nowego gracza.

Recenzja Diegon
Chat