Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 1129 0
01.10.2017

Od Gangstera do Milionera

Witaj banankowiczu!
Jeśli czytasz ten poradnik to zapewne chciałbyś poprawić swój stan konta w grze jaką jest Grand Theft Auto: Online. Jak to zrobić? Przeczytaj poradnik do końca :)
Niestety gra jaką jest GTA:Online nie daje graczowi możliwości dobrego zarobku bez wcześniejszego wkładu finansowego lub czasowego. Dlatego jeśli chcesz zacząć zarabiać wirtualne dolary musisz przygotować się na to, że aby zarobić duże pieniądze poświęcić będziesz musiał spore pokłady czasu i nerwów. Ale dość już tego przydługiego wstępu - zacznijmy poradnik!

Po pierwsze musisz zdecydować się w jaki sposób chcesz zarabiać swoje pieniądze. Do wyboru mamy: misje "na telefon", napady, wytwórnie narkotyków i przemyt. Osobiście przyznam się, że przemytem nie miałem zbyt wiele do czynienia, więc nie wypowiem się w tym temacie więcej niż poprzez powiedzenie, że istnieje taka opcja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Misje na telefon to najłatwiejsza (można je wykonywać w pojedynkę) ale również najmniej opłacalne możliwości zarobku. Aktywuje się je poprzez wkręcenie się na akcję u jednego z kontaktów z komórki - Geralta, Simeona, Martina itp. W zależności od kogo ją przyjmujemy polega ona na kradzieży narkotyków, samochodu lub innych nie do końca legalnych działalności.
Zalety: krótkie, łatwe, można robić je w nieskończoność nawet samemu
Wady: małe zarobki, misje często powtarzają się przez co stają się nudne

Napady aktywują się po zakupieniu luksusowego domu w LS. Do ich wykonania potrzebny jest niewielki wkład finansowy oraz pomoc innych graczy, w zależności od misji 1-nego lub 3-ech. Prawidłowo wykonana oraz zakończona gwarantuje bardzo dużo dolarów i RP-ków oraz masę zabawy.
Zalety: duże zarobki, misje są bardzo ciekawe fabularnie oraz rozbudowane
Wady: w przypadku braku zgranej ekipy misje są często awykonalne, baza misji jest bardzo uboga, do ich wykonania potrzebny jest bardzo drogi dom
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wytwórnia produkująca narkotyki, podrobione dokumenty i sfałszowane banknoty jest możliwa do zakupienia po nabyciu niezbyt drogiego budynku klubu motocyklowego. Misje związane z prowadzeniem owych wytwórni można wykonywać samemu jednak jak to w Onlinie bywa zawsze większa zabawa jest ze graną paczką.
Zalety: pieniądze właściwie produkują się same niezbędne jest jedynie dostarczanie zasobów oraz transport towaru, dosyć dobre zyski, możliwość zakupu kilku wytwórni i mnożenia zysków
Wady: brak możliwości sprzedania zakupionej wytwórni, przymus ciągłego dostarczania zasobów do wytwórni - w przeciwnym przypadku wytwórnia nie będzie funkcjonować

Reasumując. Jeśli chodzi o zarobek w GTA:Online każdy znajdzie coś dla siebie. Co mogę polecić ze swojej strony? Wszystkiego po trochu. Rób napady z ekipą, kiedy jesteś sam pracuj na telefon, a raz na jakiś czas sprawdź co dzieje się w twojej wytwórni. Myślę, że w tym miejscu zakończę mój poradnik. Życzę wam wszystkim jak najgrubszych portfelów i jak najszybszych samochodów. Do zobaczenia w Los Santos! Zostańcie z Bogiem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piotrusinio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Sposoby na szybkie uzbieranie StarCoins w MSP!

Poradnik Niylah
2

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
3

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
4

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
5

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
7

Minecraft Czym jest gra Minecraft?

Tutorial Małpka jumbo
8

Big Farm Ocena Gry Big Farm ,czyli jedna z lepszych gier farm simulator

Recenzja StasiuxD
9

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
10

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
Chat