Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 865 0
01.10.2017

Od Gangstera do Milionera

Witaj banankowiczu!
Jeśli czytasz ten poradnik to zapewne chciałbyś poprawić swój stan konta w grze jaką jest Grand Theft Auto: Online. Jak to zrobić? Przeczytaj poradnik do końca :)
Niestety gra jaką jest GTA:Online nie daje graczowi możliwości dobrego zarobku bez wcześniejszego wkładu finansowego lub czasowego. Dlatego jeśli chcesz zacząć zarabiać wirtualne dolary musisz przygotować się na to, że aby zarobić duże pieniądze poświęcić będziesz musiał spore pokłady czasu i nerwów. Ale dość już tego przydługiego wstępu - zacznijmy poradnik!

Po pierwsze musisz zdecydować się w jaki sposób chcesz zarabiać swoje pieniądze. Do wyboru mamy: misje "na telefon", napady, wytwórnie narkotyków i przemyt. Osobiście przyznam się, że przemytem nie miałem zbyt wiele do czynienia, więc nie wypowiem się w tym temacie więcej niż poprzez powiedzenie, że istnieje taka opcja.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Misje na telefon to najłatwiejsza (można je wykonywać w pojedynkę) ale również najmniej opłacalne możliwości zarobku. Aktywuje się je poprzez wkręcenie się na akcję u jednego z kontaktów z komórki - Geralta, Simeona, Martina itp. W zależności od kogo ją przyjmujemy polega ona na kradzieży narkotyków, samochodu lub innych nie do końca legalnych działalności.
Zalety: krótkie, łatwe, można robić je w nieskończoność nawet samemu
Wady: małe zarobki, misje często powtarzają się przez co stają się nudne

Napady aktywują się po zakupieniu luksusowego domu w LS. Do ich wykonania potrzebny jest niewielki wkład finansowy oraz pomoc innych graczy, w zależności od misji 1-nego lub 3-ech. Prawidłowo wykonana oraz zakończona gwarantuje bardzo dużo dolarów i RP-ków oraz masę zabawy.
Zalety: duże zarobki, misje są bardzo ciekawe fabularnie oraz rozbudowane
Wady: w przypadku braku zgranej ekipy misje są często awykonalne, baza misji jest bardzo uboga, do ich wykonania potrzebny jest bardzo drogi dom
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wytwórnia produkująca narkotyki, podrobione dokumenty i sfałszowane banknoty jest możliwa do zakupienia po nabyciu niezbyt drogiego budynku klubu motocyklowego. Misje związane z prowadzeniem owych wytwórni można wykonywać samemu jednak jak to w Onlinie bywa zawsze większa zabawa jest ze graną paczką.
Zalety: pieniądze właściwie produkują się same niezbędne jest jedynie dostarczanie zasobów oraz transport towaru, dosyć dobre zyski, możliwość zakupu kilku wytwórni i mnożenia zysków
Wady: brak możliwości sprzedania zakupionej wytwórni, przymus ciągłego dostarczania zasobów do wytwórni - w przeciwnym przypadku wytwórnia nie będzie funkcjonować

Reasumując. Jeśli chodzi o zarobek w GTA:Online każdy znajdzie coś dla siebie. Co mogę polecić ze swojej strony? Wszystkiego po trochu. Rób napady z ekipą, kiedy jesteś sam pracuj na telefon, a raz na jakiś czas sprawdź co dzieje się w twojej wytwórni. Myślę, że w tym miejscu zakończę mój poradnik. Życzę wam wszystkim jak najgrubszych portfelów i jak najszybszych samochodów. Do zobaczenia w Los Santos! Zostańcie z Bogiem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piotrusinio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
5

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
8

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
9

My Free Circus Co to jest za gra? Początek z My Free Circus

Tutorial Kate123
10

F1 2019 - Recenzja - Informacje

Recenzja Golcuniuniu
Chat