Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 140 0
27.04.2018

Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Drogi banankowiczu! Oto poradnik dla początkujących. Shakes & Fidget jest grą, w którą możesz grać na komputerze jak i na telefonie. Jest bardzo rozbudowaną grą. Na samym początku potrzebny nam wybór świata, czyli serwera, na którym chcemy grać np. Międzynarodowy 12. Nowe serwery są tworzone co jakiś czas, dlatego jeśli znudzi ci się granie na jednym, możesz zacząć od początku na następnym. Kiedy wybierzemy świat wybieramy swój nick i wpisujemy go w pole nicku. Jeżeli pod twoim nickiem pojawi się pole hasło, znaczy to, że wybrana nazwa jest zajęta. W takim wypadku zmień świat, lub dopisz do nicku kilka cyferek albo jakiś śmieszny pseudonim. Jeżeli pod twoim nickiem nie ma pola hasło, ale widnieje napis "Nazwa nadal dostępna!" kliknij przycisk "dalej". Na załączonym obrazie widzimy przykład.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następnym krokiem będzie stworzenie naszej postaci. Tutaj możemy puścić wolę naszej fantazji. Postacie zwykle są śmieszne, ale możemy wybrać też bardziej naturalne części. Najlepiej dopasować swoją postać do nicku, który mamy. Przykład: MrocznyPogromca123 nie może być gnomem, bo to by było śmieszne, dlatego MrocznyPogromca123 wybrał sobie demona. Jak edytować postać?Zaczynamy od wybierania płci (najlepiej pasującej do nicku), następnie wybieramy klasę: wojownik, mag, zwiadowca lub zabójca. Później możemy wybrać rasę: człowiek, ork, elf, mroczny elf, krasnolud, goblin, gnom lub demon. Klikając na fioletowy wizerunek postaci, możemy dopasować oczy, brodę, usta, brwi, włosy, rogi itd. Jeżeli jednak chcemy mieć gotową postać możemy kliknąć na kostkę do gry. Kiedy skończymy tworzyć postać, klikamy przycisk "dalej".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kiedy zalogujemy się na Facebooka, lub za pomocą e-maila, możemy rozpocząć rozgrywkę. Na ekranie pojawią się nam wskazówki, które pomogą nam w oswojeniu się z grą. Możemy je pominąć, jeżeli wiemy co mamy robić. Po prawej stronie mamy następujące pola: Karczma, w której przyjmujemy wyzwania, Arena, w której możemy walczyć z innymi graczami, Warta, w której za pilnowanie dostajemy pieniądze, Zbrojownia, w której możemy kupić zbroję oraz broń, Gabinet Magii, w którym kupujemy talizmany itp., Stajnie, w której możemy wypożyczyć swojego wierzchowca, Pupile, którymi się opiekujemy, Dr Abawuwu, który daje nam darmowe itemy, Grzybiarza, u którego możemy kupić grzybki, Postać, tzn. naszą postać jej opis itd., Pocztę, na której dostajemy wiadomości, Gildię, w której prowadzimy walki, Sale Chwały, gdzie możemy sprawdzić swoją pozycję w rankingu, Lochy, w których walczymy z potworami i innymi stworzeniami i Twierdzę, którą możemy rozbudowywać. Mam nadzieję, że pomogłam wam choć w jakimś stopniu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KingaTiger

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Movie star planet hack tool. Czy coś takiego istnieje.

Poradnik Porarzo
9

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
10

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
Discord