Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 266 0
07.03.2023

Parę porad które przydadzą Ci się w grze!

Jak celnie strzelać:

Ustaw odpowiednie czułości myszy: Warto w pierwszej kolejności upewnić się, że czułość myszy jest odpowiednio ustawiona. Zbyt wysoka czułość myszy może powodować niekontrolowane ruchy, co prowadzi do niecelnych strzałów. Zbyt niska czułość myszy może jednak utrudnić szybkie reagowanie na przeciwników. Najlepiej dostosować ją do swojego stylu gry i preferencji.
Praktykuj ruchy myszką: Praktykowanie ruchów myszką jest kluczowe w celowaniu. Warto ćwiczyć ruchy ręki, takie jak przeciąganie celownika z jednego miejsca na drugie, skręcanie w lewo i w prawo, a także szybkie przemieszczanie się między celami.
Celuj w głowę: W grze CS:GO, trafienie w głowę przeciwnika daje najwięcej obrażeń, co oznacza, że ​​jest to najskuteczniejszy sposób, aby szybko zabić przeciwnika. Praktykuj celowanie w głowę przeciwnika podczas treningów strzeleckich i podczas gry.
Strzelaj krótkimi seriami: Strzelanie zbyt długimi seriami może prowadzić do utraty kontroli nad bronią i spowodować, że twoje strzały staną się mniej celne. Najlepiej strzelać krótkimi seriami, składającymi się z 2-3 strzałów. To pozwala na kontrolowanie recoilu broni i utrzymanie celności.
Używaj tarcz treningowych: W grze CS:GO są dostępne tarcze treningowe, które pomagają w doskonaleniu celności. Ćwicz użycie broni na tarczach, aby poprawić precyzję i szybkość celowania.
Używaj trybu treningowego: Grając w trybie treningowym, można skupić się na doskonaleniu celności bez obawiania się o przegraną. Tryb treningowy pozwala na praktykowanie strzelania, celowania i kontrolowania broni bez presji rywalizacji z innymi graczami.

Poniżej prezentuję hitboxy gracza.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak uzyskać przewagę nad przeciwnikiem:

Znajdź dogodną pozycję: Najważniejszą rzeczą jest znalezienie dogodnej pozycji, z której można kontrolować obszar, na którym rozgrywa się gra. Dobrym pomysłem jest poszukiwanie miejsc, które umożliwiają skuteczne celowanie w przeciwników, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i osłonę.
Wykorzystaj granaty: Granaty są niezwykle pomocne w uzyskaniu przewagi nad przeciwnikami. Dobrze rzucane granaty mogą spowodować znaczne obrażenia, a także zdezorientować przeciwników, umożliwiając atak z niespodziewanej strony.
Używaj dźwięku: Dźwięk jest kluczowy w grze CS:GO. Przeciwnicy często są łatwiej wykrywalni przez słuchanie dźwięków ich ruchów, strzałów, czy innych działań. Grając z dobrą jakością dźwięku, możesz uzyskać przewagę nad przeciwnikami, którzy nie słyszą tak dobrze jak ty.
Kontroluj obszar: Kontrolowanie obszaru jest ważne, aby zminimalizować ryzyko ataku przeciwników z niespodziewanej strony. Przyjmowanie strategicznych pozycji, blokowanie przejść, monitorowanie dróg i okien są kluczowe, aby utrzymać kontrolę nad obszarem.
Rozwijaj umiejętności: Im lepiej potrafisz grać, tym większa jest szansa na uzyskanie przewagi nad przeciwnikami. Regularna praktyka i ćwiczenie różnych aspektów gry, takich jak celowanie, kontrolowanie broni, granatów i dźwięków, pomogą Ci rozwijać umiejętności, które pozwalają na zdobycie przewagi nad przeciwnikami.
Bądź zgrany z drużyną: W grze zespołowej, taka jak CS:GO, współpraca z drużyną jest kluczowa. Komunikacja, koordynacja działań i podział ról są niezbędne do osiągnięcia przewagi nad przeciwnikami. Warto zawsze utrzymywać dobry kontakt z członkami drużyny i działać jako zespół, aby osiągnąć cel.

Oraz zapoznaj się z mapą gry, poniżej znajdziesz mapę Mirage.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Polecane bronie w grze:

AK-47: To bardzo popularna broń, która potrafi zadać ogromne obrażenia i jest skuteczna na średnim i dalekim dystansie. Jednocześnie, ma ona dość dużą siłę odrzutu, co wymaga praktyki i umiejętności, aby ją skutecznie kontrolować.
M4A4 / M4A1-S: To broń dla strzelców, którzy lubią grać bardziej defensywnie. M4 jest bardzo skuteczny na krótkim i średnim dystansie, posiada niski odrzut i dobrą celność, jednak jest to broń stosunkowo słabsza niż AK-47.
AWP: To broń snajperska, która potrafi zabić przeciwnika jednym strzałem. Jest bardzo skuteczna na dalekim dystansie, ale ze względu na jej ogromną siłę, czas ładowania oraz koszt, jest to broń stosunkowo trudna do obsługi.
Pistolete: Pistolete są ważnym elementem uzbrojenia w grze CS:GO, ponieważ mogą być wykorzystane jako broń główna lub pomocnicza. Wiele pistoletów jest skutecznych na bliskim dystansie i może być wykorzystanych w szybkich sytuacjach, gdzie potrzebna jest szybka reakcja.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KoweczeQ

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

MovieStarPlanet MSP CZY TO GRA DLA DZIECI?!

Recenzja XxKolorowaMambaxX
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO Jak grać (Poradnik dla początkujących)

Poradnik Cajrek
4

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
5

Historia gier - League of Legends

Recenzja LiquidSnake
6

League of Legends Poradnik tragarza, czyli jak carrować.

Poradnik lipko007
7

Lineage II Lineage II - czy warto?

Recenzja Kalamondin
8

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Shakes & Fidget Najlepsze taktyki w Shakes & Fidget #2 - Statystyki i lochy

Poradnik FRACKOWIAK
Chat