Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 855 0
03.03.2019

Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

CS:GO Prime to płatny dodatek do gry Counter Strike Global Offensive.W trybie turniejowym dobiera on nam przeciwników wyłącznie ze statusem Prime,czyli graczami zaufanymi co teoretycznie zmniejsza szanse na to aby któryś z graczy w trakcie meczu używał nielegalnego oprogramowania psująca rozgrywkę takiego jak: WH AIM BH itp. CSGO to gra typu FPS w której gracz wciela się zarówno w Terrorystę jak i Antyterrorystę w Trybie turniejowym istnieje kilka prostych zadań które musimy wykonać aby wygrać rundę będąc Terrorystą naszym celem jest podłożenie bomby przez graczy nazywaną Paczką lub Paką i wytrwać do jej wybuchu. Stojąc po stronie Antyterrorystów naszym głównym celem jest niedopuszczenie do podłożenia bomby lub rozbrojenie jej w odpowiednim czasie. W trybie turniejowym jest kilka map w których zadania są nieco inne zamiast bomby mamy zakładników których musimy doprowadzić do wyznaczonej strefy lub nie pozwolić na uwolnienie ich przez Antyterrorystów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Rundę można wygrać także przez zabicie całej przeciwnej drużyny o ile bomba nie została podłożona lub rozbrojona. Oprócz trybu turniejowego mamy do dyspozycji Skrzydłowy,Deathmatch,Uproszczony, czy znany już wszystkim tryb Battle royale nazwany w CSGO jako strefa zagrożenia. W CSGO nie ma żadnego tradycyjnego sklepu ItemShop gdzie za realne pieniądze możemy kupić lepsze bronie zwiększające statystyki co czyni rozgrywkę równą dla każdego. Zamiast płatnych dodatków zwiększających nasze statystyki za pieniądze mamy do dyspozycji Skiny czyli skórki zmieniające wygląd naszej broni które nie dodają nic oprócz wyglądu.

Graficznie gra nie odbiega za bardzo od dzisiejszych standardów i nie wymaga super mocnego komputera by móc cieszyć się gra przynajmniej w 60 klatkach na sekundę. Mimo lat gra moim zdaniem do dzisiaj prezentuje się ładnie,schludnie i czytelnie rozgrywka jest prosta i chyba dlatego ludzie pokochali i kochają tę gre.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Plusy i minusy.

Plusy:

+Prosta rozgrywka

+Małe wymagania sprzętowe

+Optymalizacja

Minusy:

-Społeczność duża liczba graczy jest wrogo do ciebie nastawiona, toksyczność czyli celowe zabijanie twoich sojuszników. Język Mimo iż CSGO jest grą międzynarodową nie podzieloną na serwery gracze mało kiedy rozmawiają w języku Angielskim co utrudnia rozgrywkę tobie i innym.


-System Banów często natraficie na mecz w którym to czterech znajomych postanowi cię wyrzucić z meczu z byle powodu trzykrotna taka czynność przez cały dzień spowoduje nałożeniem na was blokady. Zbyt częste głosowania za wyrzuceniem kogoś z meczu również skutkuje nałożeniem na was blokady. Zabicie sojusznika dwukrotnie lub trzykrotnie również skutkuje nałożeniem blokady mecz trwa często ponad 40 minut a system nie wykrywa że ktoś sam podszedł ci wprost pod celownik. Dodatkowo ktoś umyślnie z premedytacją potrafi wejść w twój koktajl mołotowa co powoduje otrzymywaniem obrażeń a co za tym idzie Banem za TeamKill.


-Zabezpieczenia co ok. drugi trzeci mecz natraficie na cheatera brak zabezpieczeń gry a cały system Anticheat wygląda na wyłączony od dłuższego czasu.


-System rang pomimo 4 lub 6 meczy wygranych z rzędu będąc na 1-3 miejscu w tabeli a co za tym idzie świetne statystyki wystarczy jeden przegrany mecz by spaść z rangi.


-System dobierania graczy Gracze często umyślnie spadają z wysokiej rangi by wyśmiewać się i dokuczać słabszym graczom co utrudnia rozgrywkę tobie lub innym system dobiera graczy po rangach i nie bierze pod uwagę liczbę przegranych godzin.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Diana07

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
2

Roblox Ocena gry ,,Adopt me,,

Recenzja Fire cookiex
3

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
6

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
7

Imperia Online Gra wciągająca z ciekawymi rozwiązaniami

Recenzja wzarek
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - przewodnik po grze

Tutorial LooLxD
9

Paladins Jak dobrze dobrać drużynę? (Rozgrywki rankingowe!)

Poradnik Quaresma
10

MC Command Center - Najlepszy Mod do The Sims 4?!

Recenzja Arines
Chat