Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
1 0 95 0
30.12.2017

Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Paladins jest to pierwszoosobowy shooter produkcji HI-Rez Studios. Gra jest w pełni darmowa. Oczywiście występują mikropłatności, ale nie są one potrzebne do rozgrywki oraz nie ułatwiają jej. Gra jest dostępna na Windows, PS4, Xbox One oraz Mac OS. Gra umożliwia grę sieciową ze znajomymi, bądź graczami losowo wyszukanymi.
W grze istnieje kilka trybów takich jak oblężenie czy szturm. Gracz ma za zadanie przejąć punkt, ustać na nim jak najdłużej, lub przepchnąć ładunek w zależności od trybu gry, Do wyboru mamy dużo postaci, które regularnie zostają dodawane. Postacie różnią się od siebie zdolnościami, bronią oraz zastosowaniem. Wyróżniamy między innymi support- postacie leczące, dające tarcze bądź wzmacniające, tanki- postać która ma za zadanie utrzymać się na celu jak najdłużej i przyjmować na siebie ataki, flank- który atakuje z zaskoczenia, oraz napastnik- postać, która zadaje największe obrażenia.
Rozgrywka toczy się 5 na 5 na jednej mapie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gram w grę od dłuższego czasu i nie dostrzegłem dużej ilości bugów. Właściwie nie widziałem ani jednego. Graczy do rozgrywki wyszukuje stosunkowo szybko. Balans miedzy postaciami jest w dużym stopniu zachowany. Każdy znajdzie postać dla siebie.
Jeśli chodzi o grafikę jest niczego sobie, a optymalizacja świetna. Nie musisz się martwić jeśli masz słabszy komputer. Gra po zmianie ustawień na najniższe powinna ruszyć nawet Tobie ze stałymi klatkami. Sam nie mam maszyny do gier, a w Paladins mogę grać bez problemu. Nie doświadczyłem większych lagów, a rozgrywka jest raczej płynna.
Dodatkowo miłym zaskoczeniem jest pewne udogodnienie, które może się spodobać wielu z was. Mianowicie gra jest również dostępna na steamie. Jeśli używacie steama, macie tam znajomych, czy po prostu lubicie go używać to ta opcja wam się spodoba.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra, choć nadal w fazie wczesnego dostępu, jest wciągająca. Grać można godzinami przez zróżnicowanie postaci, skórek czy zadania do wykonania. Grę oceniam na mocne 9/10 jest to świetne połączenie fps oraz fantasy. Tworzenie własnych decków z kart, które dają bonusy do danych postaci, daje możliwość różnorodności nawet grając jedną postacią.
Dodatkowo dla fanów hazardu istnieją różne skrzynki zawierające karty, skiny, czy głosy postaci, które możecie dostać za wbijanie poziomu doświadczenia, kupić za podstawową walutę w grze lub kupić za płatną walutę. Losowo dostajecie kilka przedmiotów w zależności od rodzaju skrzynki jaką otwieracie.
Grę polecam każdemu. Nic nie kosztuje więc bez problemu można wypróbować. Jeśli lubisz strzelać z łuku, broni, używać magii i rywalizować z przeciwnikami ta gra jest dla Ciebie.
Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play. 5.0 1
1 0
Art napisany przez AkaiKage

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord