Jak to działa
5.0 1 129 0
20.12.2017

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Zapraszam do mojej kolejnej recenzji! Chciałbym przedstawić najlepszą serię gier, oczywiście według mnie. Mowa tutaj oczywiście o Grand Theft Auto. Jednymi z najlepszych części serii są tytuły: GTA VICE CITY, GTA SAN ANDREAS, no i oczywiście nie tak dawno wydane GTA V. Na samym początku chciałbym powiedzieć dlaczego nie wymieniam tutaj GTA IV. Grałem troszkę w tą cześć i szczerze mówiąc, nie przypadła mi jakoś super do gustu. Może innym się podoba lecz ja mam swoje zdanie, i nie chce się tutaj z kimś kłócić czy wymieniać zdania na temat tej gry. Inni wolą GTA IV, ja natomiast bardziej gustuję pomiędzy GTA SAN ANDREAS a GTA V. Zacznijmy od GTA VICE CITY. Gra została wydana w 2002 roku przez Rockstar Games. Była to szósta odsłona gry trójwymiarowej, czyli z widokiem zza pleców. Fabuła jest bardzo ciekawa i można spędzić ładne kilka czy kilkanaście godzin na zabawie.
Grafika jak na tamte czasy nie jest najgorsza, jest również ten klimacik plaż wzorowanych na mieście Miami. Jak to w grach tego typu, wcielamy się w głównego bohatera którym jest Tommy Vercetti, członek gangu, został zamieszany w transakcję narkotykową i musi się teraz jakoś wykaraskać z tych kłopotów wykonując misje dla poszczególnych ludzi w mieście. Drugą częścią jest GTA SAN ANDREAS, fabuła rozgrywa się na ogromnym świecie w 3 dużych miastach jak i równie na terenach pozamiejskich. Podobnie jak w poprzedniej części wcielamy się w bohatera którym jest niejaki Carl Johnson, który wraca do Los Santos gdy dowiaduje się o śmierci swojej matki. Spotyka tam swoich przyjaciół i rodzinę próbując wspólnie z nimi odbudować gang który jest w rozsypce. Wykonuje misje, zarabia pieniądze i walczy przeciwko innym gangom i zaczyna powoli odkrywać prawdę o śmierci jego matki, skorumpowanej policji w mieście i ogólnie tym co działo się przed laty .
No i przyszła pora na GTA V. Gra wydana w 2013 roku na konsole, a w 2014 na komputery i konsole ósmej generacji. Jest to chyba najlepsza z gier serii, choć mam wielki sentyment do poprzedników. W GTA V mamy do dyspozycji największy jak do tej pory świat, pełen gór, wód, pustyń, lasów, miast. Akcja toczy się w mocno odnowionym Los Santos( tam gdzie San Andreas), możemy tam spotkać niektóre miejsca podobne do tych z poprzedniej części takie jak na przykład Grove Street (osiedle CJ). Fabuła może nie jest długa lecz bardzo zaskakująca i dynamiczna, mamy wiele misji głównych jak i pobocznych, jest wiele rzeczy które możemy robić w czasie wolnym: gra w golfa, pływanie skuterami wodnymi, skoki na spadochronach czy nawet wycieczka kolejką na górę Chiliad. Grafika w tej grze jest przepiękna, mam nadzieję że Rockstar się postara i wyda dla nas jeszcze jedną część serii. Mogłoby to być GTA VI, nawiązywało by to wówczas do GTA VICE CITY( GTA VI).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
4

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
5

Soul Calibur Soul Calibur - prostota w najlepszym wydaniu.

Recenzja veritasek
6

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
7

Ile gry pokazuje grafika?

Poradnik LiquidSnake
8

Margonem Jak szybko wbijać level?

Poradnik mufe
9

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
10

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
Discord