Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
5.0 1 40 0
06.09.2020

Jak stać się dobry ?

Gra bardzo łatwa i przyjemna, na dodatek niezbyt skomplikowana. Wcielamy się w ninje i rozpoczynamy podróż po świecie. Wybór postaci zależy od nas i nie jest bardzo zróżnicowany ( nie ważne jaką postać wybierzemy, nie nakłada nam to ograniczeń). Na początek najprościej jest nie robić nic innego oprócz podążania za fabułą. Gdy nie wiemy co dalej to nie bójmy się. Po prawej stronie ekranu jest okno z questami. Po kliknięciu questa postać automatycznie idzie w miejsce jego kontynuacji. Questy są rozgrywane przeważnie za pomocą kampanii fabularnej ( części mapy na których znajdują się wrogowie tylko podczas kampanii dostępni ). Gdy mamy problem z wygraniem kampanii nie martwmy się, system zdobywania lvl nie jest trudny a możliwości jest wiele. Jednak nie tylko poziom da nam przewagę. Jak nie poziom to co ? W grze siła jest pokazywana poprzez moc ( oczywiście mając większą moc porażka jest możliwa ze względu na dostosowanie przeciwnika) . Ilość mocy pokazuje czerwona liczba w lewym górnym rogu pod nickiem naszej postaci. Więc jak zdobyć moc ?

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Sposobów jest ogrom :

1. Codziennie logowanie. Codziennie możemy odebrać nagrodę za logowanie się w kalendarzu który znajdziemy klikając sala profitów i wybierając zakładkę codzienna obecność. Za obecność kilkukrotną w miesiącu ( 2,5,10,17,26 i cały miesiąc są dodatkowe nagrody np. fragmenty ninja które pozwalają zdobywać nowych kompanów.

2. Codziennie ćwiczenia. Są to questy codzienne które odblokowują się wraz z poziomem postaci. Robienie ich jest korzystne ze względu na otrzymywane doświadczenie i inne nagrody. Mając niski lvl trudno będzie uzupełnić cały pasek ćwiczeń jednak to nie jest strata ponieważ następnego dnia możemy zdobyć doświadczenie które nie udało się zdobyć poprzedniego dnia ( 50% za jakąś ilość miedziaków lub 100% za określoną ilość kuponów) Pasek ćwiczeń można uzupełnić również limitowanymi wydarzeniami. Ich kalendarz znajduje się w prawym górnym rogu w zakładce dzienne ćwiczenia.

3. Bieżące wydarzenia to cotygodniowe eventy wszelkiego rodzaju ( doładowywania, mini gry lub questy). Należy zwrócić uwagę na to że wydarzenia mogą dostarczyć bardzo cennych przedmiotów a nawet fragmentów ninja dzięki którym rekrutujemy nowych towarzyszy.

4. Szkolenie ninja. Ulepszanie naszych towarzyszy jest kluczowe a ich dobór również ma wpływ na przebieg bitwy:

- awans to zdobywanie lvl towarzyszy poprzez wspólne walki lub dosłowne karmienie ich jedzeniem

- gwiazdki to specjalne poziomy ninja. Im wyższa gwiazdka tym wyższy bonus do statystyk ( bonus 1 gwiazdka = 0%, bonus 2 gwiazdki = 5% itd). Gwizdki zdobywamy poprzez zbieranie fragmentów ninja które zdobywamy z wydarzeń lub z kampanii elitarnej

- praktyka to zdobywanie mocy poprzez używanie specjalnego przedmiotu runa praktyki który zdobywamy w masowych ilościach podczas próby przetrwania

- przebudzenie to ulepszenie klasy ninja za pomocą specjalnych przedmiotów ( linia czakry, antidotum itp) które otrzymamy za przechodzenie kampanii fabularnej

5. Awans ( ekwipunek, góra Myoboku, bestia, narzędzia, osiem bram, pancerz )


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Zdobycie ninja - za pomocą rekrutacji lub kampanii elitarnej

Zdobycie walut :

Miedziaki - na zdobycie ich jest wiele sposobów między innymi to pieczęć bogactwa i żyzne pola

Kupony - konwój i rabunek, wydarzenia tygodniowe, paczka online, codzienne logowanie, drzewko życzeń

W tym artykule pominąłem wszystkie sposoby rozgrywki za które należy płacić. Gra w podstawowym zakresie jest bezpłatna jednak można dokupić bonusy ułatwiające rozgrywkę.

Ciekawostka - gra ma wielki aspekt pay to win ze względu na korzyści jakie można przez to osiągnąć np. wydarzenie z doładowywaniami. Aby je ukończyć należy doładować uwaga uwaga 130 000 sztabek co w przeliczeniu daje około 8800 zł. Nikt by raczej tego nie kupił ale to nie jedyna możliwość bo można wydać znacznie mniej pieniążków a otrzymać np. medal jonin co również pomaga.

Mam nadzieje że ten artykuł pomoże Tobie drogi czytelniku i sprawi że twoja moc wrośnie :D

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KarPal

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
2

League of Legends Darius - poradnik do gry

Poradnik kosiu123
3

World of Tanks Jak i czym wbijać Wn8

Poradnik mysiacipka
4

Minecraft Skąd wziął się fenomen Minecrafta?

Recenzja toya_xd
5

Minecraft Minecraft czyli jeden z kroków milowych w historii gier

Recenzja Jnusz
6

Margonem Margonem to gra dla każdego.

Recenzja Koniczek
7

CSGO Prime (B2P) CS:GO Trening movementu, prefire'ów

Poradnik BIGWOJ
8

World of Tanks Himmelsdorf - Miejscówki

Poradnik kuba1224
9

CSGO Prime (B2P) jak być bardziej skillowym?

Poradnik BLAZEJ1
10

War Thunder Wspaniałe bitwy powietrzne

Recenzja Janux
Chat