Jak to działa

Naruto Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Naruto Online

Olej wszystko i zostań ninja! Zupełnie serio, bez żartów, bo ta przeglądarkowa gra MMORPG osadzona w uniwersum jednego z najpopularniejszych anime wciągnie Cię na wiele godzin. Wciel się w rolę potężnego ninja i reprezentuj swoją wioskę, tocząc zaciekłe i dynamiczne walki używając wyrafinowanych technik ninjutsu.

Wciel się w jednego z pięciu bohaterów przygotowanych na potrzeby gry i przyłącz się do Naruto ruszając w świat pełen przygód, spotykając przy okazji postaci, które spotkasz też w głównej obsadzie anime. Każdy z bohaterów reprezentuje inny rodzaj chakry i posiada unikalne umiejętności, które później przydają się w walkach drużynowych. Ponieważ mechanika gry postaciami jest dosyć podobna do siebie, nie będziesz miał problemu z opanowaniem każdego stylu gry. Podejmuj się kolejnych misji, spotykaj innych graczy i tocz z nimi widowiskowe pojedynki w otoczeniu przyjemnej dla ucha ścieżki dźwiękowej.

Wraz z kolejnymi punktami doświadczenia będziesz odblokowywać kolejne umiejętności aktywne, a także zdolności pasywne, czy też specjalne ataki, techniki i kombinacji ciosów. Wraz z towarzyszami swojej podróży możesz ułatwić proces wbijania następnych poziomów poprzez podróżowanie do instancji, w których na końcu czeka na Was boss. Zbieraj wirtualną walutę i kupuj surowce potrzebne do wytwarzania coraz lepszego ekwipunku.

Jeśli takie gry przeglądarkowe MMO jak Naruto Online są dla Ciebie nowością, nie musisz się martwić na zapas, ponieważ walki spełniają podstawowe założenie tego typu produkcji – są łatwe i przyjemne. Dlatego kiedy już opanujesz system potyczek, możesz skorzystać z przycisku decydującego o automatycznej kontroli pojedynków.

Masz chwilę, żeby dołączyć do grupy podróżników, którzy lubują się we wschodnich sztukach walki? Wiesz, co robić!

pełny opis gry
Screeny
Naruto Online screenshot1 Naruto Online screenshot2 Naruto Online screenshot3 Naruto Online screenshot4 Naruto Online screenshot5 Naruto Online screenshot6 Naruto Online screenshot7 Naruto Online screenshot8 Naruto Online screenshot9 Naruto Online screenshot10
Video

Naruto Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat