Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1096 0
12.12.2017

Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Counter Strike Global Offensive to gra, która powstała 21 sierpnia 2012 roku. Początkowo liczba graczy była niska, ponieważ wiele osób grało jeszcze w CS 1.6.
Nagły wzrost liczby graczy zanotowano po pierwszej promocji na ten produkt oraz na pierwszym turnieju e-sportowego tej gry. Od tamtej pory zaczęło napływać wielu graczy z różnych stron świata. Na chwilę obecną krajem, który ma największą liczbę procentową graczy to Rosja z wynikiem 14,75 % kolejno USA 13,60 % i Polska 7,02 %. Są to państwa mające największą ilość osób grających w ten tytuł. Niestety na platformie Steam ten sam produkt nie jest dostępny dla każdego w tej samej cenie w poszczególnych krajach. Przykładowo w Polsce tą grę można zakupić za około 53 zł a w Federacji Rosyjskiej za około 30 zł co powoduje tak dużą dysproporcje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przez ostatnie 5 lat zostało zorganizowanych wiele turniejów i wydarzeń związanych z tą niezwykłą grą nabierającą co raz to większą ilość graczy. Turnieje takie jak ESL albo Dreamhack przynosiły ogromne zyski graczom ale również organizatorom. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo i w nie wszystkich państwach ta gra jest legalna. Przykładowo w Chinach do nie dawna gra była nielegalna. Lecz ostatnio została wprowadzona już dozwolona wersja tej gry. Valve opublikowało ,że tamtejsze serwery mają 128 tick , sama gra jest za darmo po pobraniu dodatkowego launchera. Wzbudziło to ogromne bunty u reszty świata , ludzie którzy zapłacili za grę , mają gorsze serwery. Wydawca nie odpowiadał na zapytania o to ten fakt. Niektórzy przypuszczają,że firma czeka na bardzo bogaty chiński i ogólnie azjatycki rynek , który będzie zasilał konto Valve.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Więc jak to możliwe,że gracze mający grę za darmo zasilą budżet ? Odpowiedź jest prosta skórki do gier będą droższe i dodatkowe udogodnienia będą raczej odpłatne co szybko zwróci cenę gry i jeszcze więcej. Dzięki temu Valve będzie mogło sfinansować nowe serwery oraz wprowadzenie silnika gry Source 2. Z dnia na dzień przybywają tysiące nowych graczy,którzy pragną zagrać w tą grę. Nie wykluczone, że na tamtych terenach będą też ogólnoświatowe turnieje. Niestety są też tego złe strony, wiele już powiedzmy weteranów tej gry przez oczekiwania na jakieś nowinki w rozgrywce znudziło się grą i przestało w nią grać. Dużym problemem jest też ogromna ilość dzieci gównie pochodzenia Rosyjskiego ,którzy są bardzo niemili i toksyczni w stosunku do innych. Psują oni rozgrywki przez co gracze również rezygnują z grania w ten tytuł.
Podsumowując Counter Strike Global Offensive to gra mająca duży potencjał na rynku głównie wschodnim jak i zachodnim. Do produkcji wprowadzane są cały czas nowe aktualizacje mające na celu poprawienie komfortu samej gry.
Ogółem polecam :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OberLeutnant

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
7

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
10

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
Discord