Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 102 0
03.12.2022

Co to jest minecraft?

Minecraft to fajna gra z klocków możesz budować na trybie kreatywnym lub przetrwania. Są też tryby takie jak przygodowy czy widz. Na trybie przygodowym nie możesz niszczyć żadnych bloków. Ten tryb jest głownie przeznaczony dla ludzi którym nie zależy na przejściu gry ale na zwiedzeniu świata Minecraft. Widz to tryb na którym widzisz wszystko na ziemi i pod nią na ten tryb możesz sobie na przykład włączyć go czasem na trybie przetrwania żeby zobaczyć gdzie są diamenty. Tryb kreatywny masz na nim wszystkie dostępne bloki i możesz bardzo szybko wszystko niszczyć nawet bedrock. Ten tryb jest stworzony dla tych których nie obchodzi przejście gry tylko na przykład zbudowanie fajnych budowli lub domków. Tryb przetrwanie to zwyczajny tryb Minecraft.Minecraft – komputerowa gra survivalowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez Mojang Studios. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Możesz też budować fajne domki. Albo jakieś struktury takie jak restauracje sklepy czy nawet całe miasto. Ciekawostka jakiś czas temu 1000 ludzi zaczęło projekt żeby zbudować cały świat w Minecraft przewiduje się że skończą ten projekt za jakieś 15 lat.

Chcesz zbudować wymyślną rezydencję, zamek lub po prostu przytulny mały domek? Najlepsze poradniki, które pomogą ci budować w Minecrafcie, znajdziesz tutaj.


Jeśli śledzisz kanały Minecrafta na YouTube lub Reddit, widzisz je codziennie: imponujące budynki, od szczegółowych rezydencji, przez gigantyczne pomniki, po całe miasta. Ale ci, którzy wątpią we własne umiejętności budowlane w obliczu takiego przepychu, nie muszą rozpaczać:

Wybraliśmy najlepsze kanały YouTube i filmy, dzięki którym staniesz się utalentowanym budowniczym w grze w klocki. Nasze rekomendacje podzielone są na podstawowe poradniki oraz triki i pomysły na budowę domów i najlepsze domy do zbudowania.


Oprócz modów do gry, ogromną popularnością cieszą się poradniki, które pokazują jak budować domy w Minecraft. W tej niezwykle popularnej grze, możliwości otwartego Świata dla gracza są niemal nieograniczone! Każdy, kto tylko nauczy się podstawowych mechanizmów gry, jest w stanie tworzyć swoją własną rzeczywistość. Chcesz zbudować wymarzony dom? Prosze bardzo! Poniższe zestawienie 5 najlepszych projektów wykonanych przez topowych Youtuberów, pokaże Ci, że w Minecraft nie ma rzeczy niemożliwych


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

I ogólnie gra jest fajna 10/10.Gotowi na układanie klocków na małym i dużym ekranie?
Nie wiecie, czym jest Minecraft? To gdzie byliście przez ostatnie kilka lat? Ukrywaliście się w jakiejś jaskini albo dżungli? Nie no, całkowicie serio – Minecraft to globalny fenomen, którego sporo osób nie jest w stanie pojąć, o którym już pewnie powstało kilka prac doktorskich, a na pewno pojawią się kolejne. Ta gra pojawiła się znikąd i całkowicie pochłonęła tysiące graczy. Sukces tego projektu Markusa Perssona przyćmił chyba jego najśmielsze oczekiwania. Minecraft jest dzisiaj wszędzie. Tysiące ludzi gra w niego i ogląda na Youtube, w sklepach można kupić zabawki i gadżety z gry, ba – nawet LEGO wyda specjalne zestawy inspirowane tytułem. Tak popularna produkcja nie mógła ominąć konsol Sony. Dzisiaj przyjrzymy się wersji na PS4 i PS Vita.Jeśli rzeczywiście nie macie pojęcia, czym Minecraft jest – oto krótkie wprowadzenie. Jak sama nazwa wskazuje – gra polega na wydobywaniu(Mine) i tworzeniu(Craft). Cały świat zbudowany jest z bloków. Każdy blok odpowiada innemu materiałowi. Jeden to drewno, inny kamień, a jeszcze inny to np. piasek. Naszym zadaniem jest zbieranie surowców, wytwarzanie z nich przedmiotów i walka o przetrwanie. Tak jest – Minecraft jest grą o przetrwaniu. Musimy nie tylko dbać o to, aby kierowana przez nas postać nie umarła z głodu, ale będziemy musieli też zbudować dla niej schronienie. Okazuje się bowiem, że piękna sielankowa atmosfera zmienia się w prawdziwy horror wraz zapadnięciem zmierzchu. Wtedy na świat wychodzą potwory. Zombie, strzelające z łuku kościotrupy, pająki, czy wybuchające Creepery to tylko część z czyhającego na nasze życia tałatajstwa. Z czasem nazbieramy odpowiednich przedmiotów aby stworzyć sobie broń i pancerz, który pozwoli nam mierzyć się z przeciwnikami, jednak na samym początku jesteśmy zmuszeni ukrywać się przez całą noc, gdyż dopiero wschód słońca wybawi nas od złego.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marek20136

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
7

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat