Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 393 0
02.04.2022

Czy warto grać w roblox?

W robloxie niektórzy tworzą minigierki i tryby. Sama gram już bardzo długo i się nie nudzę. Mogę stwierdzić że to najlepsza gra w jaką grałam. Najbardziej lubie grać w obby. Zawsze jak się nudze albo nie mam co robić gram w roblox. Czasem gram też z moimi koleżankami, to super zabawa, najczęściej gramy w brookhaven albo w meepcity. W grze można kupować robuxy, to taka waluta za którą można kupić ubrania ale również można kupić coś w grze stworzonego przez gracza, na przykład w brookhaven. Ja nie stety nie mam robuxów ale planuje kupić bo są super rzeczy do kupienia, ale również istnieje możliwość zdobycia ich dzięki stronie Bananki.pl za granie w robloxa lub inne gry w których zdobywa się bananki które można później wymienić na super nagrody. Jak poznam jakąś nową osobę zawsze zachęcam ją do pobrania roblox i żeby ze mną zagrała. W grze poznałam kilka osób z którymi się teraz przyjaźnie, więc polecam tą aplikacje bo nawet można zdobyć nowych przyjaciół.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ciekawostki na temat gry roblox:

Gra została stworzona w 2006 roku lecz przed tym w 2004 roku została stworzona gra o nazwie DynaBlocks lecz dopiero później nazwa została zmieniona na roblox. Pomysł na grę narodził się w 1994 roku, ale nie było wystarczającej technologi by go zrealizować. W robloxie jest bardzo dużo gier który każdy może stworzyć i rozwijać swoje zainteresowanie. Jest to jedna z najpopularniejszych gier na świcie. Jest tam zarejestrowanych ponad 100 milionów osób. Jest to darmowa platforma. Ze względu na wieloosobową rozgrywkę, gra stała się wirtualną platformą społecznościową, w której młodzież może się spotykać i wspólnie brać udział w wybranej przez siebie grze. Kategoria wiekowa 7 lat. Niestety współzałożyciel robloxa, Erik Cassel zmarł na raka w 2013 roku, niedługo później przez administratorów została stworzona gra ,,Erik Cassel memorial". A przed jego śmiercią Wookong-administrator prawie zginął, kiedy zawaliła się jaskinia w której był.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gry które najbardziej polecam:

  • brookhaven
  • meepcity
  • towel of hell
  • adopt me
  • obby (jakie kolwiek)
  • squid game

Oczywiście każdy ma inny gust i nie koniecznie muszą się spodobać te gry każdemu, ale warto na nie wejść i zobaczyć. Warto też zbierać bananki żeby wymienić na robuxy ponieważ w tych grach się mogą przydać. Polecam robloxa całym swoim serduszkiem bo nie dość że jest darmowy to również jest to platforma pozwalająca na tworzenie własnych gier, w której projektanci tworzą od podstaw własne światy , wypełniając je rozmaitymi atrakcjami i dzieląc się nimi z całą społecznością, produkcja pozwala również na spieniężenie swojej twórczości, więc jest to duży plus. Poza tym w trakcie grania, gracze mogą wchodzić w interakcję ze sobą dzięki zintegrowanemu czatowi. Warto dodać, że nad przebiegiem zabawy czuwa moderacja dbające o bezpieczeństwo graczy.

Grę oceniam na mocne 10/10 :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kikiniki

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox: Przegląd platformy do tworzenia i grania w wirtualne światy

Recenzja Sieczken
2

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
3

Momio Momio - czyli to i owo

Recenzja ewq222
4

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
5

CSGO Prime (B2P) SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Poradnik JestemKacper
6

League of Legends Senna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
8

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Grand Theft Auto V (B2P) Fabuła

Recenzja tynk12345
10

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
Chat