Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 2609 0
25.05.2018

Budowanie, Dojeżdżanie, High Ground

  • Ustawienie klawiszy. Wydawać by się mogło że ustawienie klawiszy to sprawa błaha. Nic bardziej mylnego! Ustawienie klawiszy pomaga w budowaniu. Najlepiej aby klawisze budowania były ustawione blisko WASD, ponieważ mamy bliski dostęp do nich i możemy szybko zareagować kiedy dostaniemy np. z pleców.
  • HIGH GROUND (najwyższe miejsce w okolicy np. góra) jeżeli masz zajętą wyższą pozycję od przeciwnika to trafienie go w głowę staje się łatwiejsze. Ta metoda działa w większości grach strzeleckich.
  • Rodzaje baz bazy opłaca się budować tylko w jeden sposób chodzi o bazę rozmiarów 1 na 1. Innego większego nie opłaca się robić chyba że gracie duo lub składy. Jeżeli jesteście już zbudowani to warto do głównego filaru dobudować podłogi, wtedy przeciwnicy nie dojadą Cię.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Różnice pomiędzy materiałami. Najsłabszym surowcem pod względem wytrzymałości jest drewno (200hp) potem mamy cegły (300hp) i metal (400hp). Wytrzymałość to nie jedyna różnica pomiędzy materiałami. Różnią się one także szybkością budowania. Najszybciej stawia się drewno potem cegły a najwolniejszy jest metal. Drewno po postawieniu jest w stanie wytrzymać dwa strzały z shotguna. Tego nie można powiedzieć o cegłach i metalu. Podsumowując drewno jest najlepszym materiałem w przypadku kiedy kogoś dojeżdżamy. W ten sposób zmniejszamy ryzyko otrzymanych obrażeń. Cegły i Metal mają inne zastosowanie, kiedy jest mała strefa i mało przeciwników wtedy zazwyczaj stawiamy bazę, w tym przypadku należy użyć cegły i metalu. Najlepszą bazą w takich przypadkach jest baza zbudowana w całości z metalu, nie wliczając ostatniego piętra, które należy zbudować z cegły. Dlaczego? Ponieważ istnieje jeden prosty trik. Polega on na patrzeniu przez ściany, wystarczy uderzyć taką cegłę 2 razy i już możemy przez nią patrzeć a przeciwnicy nie są w stanie nas trafić.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dojeżdżanie kluczem do porządnego, agresywnego dojeżdżania jest zajmowanie high groundu i nie ma mowy tutaj o zajmowaniu pozycji na jakiejś górce, ale o sprytnym wykorzystaniu naszych umiejętności budowania aby znaleźć się wyżej od przeciwnika. A co zrobić w sytuacji kiedy ktoś nas dojeżdża lub zajął High ground? Trzeba jak najszybciej go odzyskać. lub po prostu się wycofać. Bardzo dobrym sposobem na odzyskanie High Groundu jest obudowanie się z góry następnie zrobienie sobie drzwi i budowanie schodów tak jakby w bok, po trzech schodach odwracacie się, stawiacie ścianę na tym znowu schody i dzięki czemu istnieje prawdopodobieństwo że znów odzyskacie górę.
Obudowanie przeciwnika jest dobrą strategią jeśli nie macie problemów z edytowaniem swoich budowli, jeżeli sprawnie to wam idzie to możecie zrobić wtedy dziurę w ścianie, strzelić w przeciwnika, ponownie edytować i tak w kółko.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ziom510xxx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
2

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
5

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
6

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
7

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
8

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
9

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja damskiego pakietu sylwestrowego 2021

Recenzja Sylwiszel
Chat