Jak to działa

Fortnite

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Fortnite

Fortnite to gra akcji w typie multiplayer, której fabuła stanowi istotny element rozgrywki. Trafisz tu do świata nawiedzanego przez demony podobne do zombie. Masz możliwość wcielenia się w członka oddziału, który musi strzec bram świata i zamykać przejścia przy użyciu urządzenia o nazwie „atlas”. Jesteś gotowy na wiele godzin emocjonującej zabawy?

Wraz z trzema innymi osobami trafisz na mapę danej misji – demony pojawiają się dopiero w momencie aktywacji specjalnego urządzenia, a więc macie czas na przygotowanie się do akcji. Musisz dokładnie zapoznać się z okolicą, postawić fortyfikacje i… czekać. Do wyboru masz 3 rodzaje materiału – drewno, kamień lub metal. Eksploracja terenu pozwoli nie tylko się z nim zapoznać, ale również znaleźć nowe bronie oraz plany, jakie umożliwią skonstruowanie bardziej zaawansowanego sprzętu! Otrzymasz także niemal pełną dowolność w projektowaniu swoich umocnień – możesz zatem budować pułapki takie jak miny, podłogi podłączone do prądu, kolce, działa automatyczne lub chmury trującego gazu! W Fortnite podział obowiązków między graczami jest wyznaczany przede wszystkim przez klasę danej postaci. Do wyboru masz zatem 3 z nich – Constructor, Ninja oraz Commando. Oczywiście, każda postać rozwija się (maksymalnie do poziomu 20-stego). Co ważne, otrzymasz także do dyspozycji swoją własną… siedzibę! Z czasem możesz rozbudować ją o takie lokacje, jak centrum dowodzenia, zbrojownia, bądź nawet skrzydło szpitalne.

Twórz coraz potężniejsze bronie czy pułapki, współpracuj z innymi graczami i odpieraj hordy demonów już dziś w Fortnite na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Fortnite screenshot1 Fortnite screenshot2 Fortnite screenshot3 Fortnite screenshot4 Fortnite screenshot5 Fortnite screenshot6 Fortnite screenshot7 Fortnite screenshot8 Fortnite screenshot9 Fortnite screenshot10
Video

Fortnite wymagania

 • Windows 7/8/10 64-bit
 • Core i3 2.4 Ghz
 • 4 GB
 • Intel HD 4000
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat