Jak to działa
Przejdź do gry Revelation Online
Revelation Online
5.0 2 1732 0
10.04.2018

Revelation online recenzja gry z dalekiego wschodu

Gry z dalekiego wschodu kojarzą nam się z dynamicznymi walkami kung-fu bądź innej sztuki walki. Natomiast w przypadku Revelation online jest trochę inaczej. Tak się złożyło, że mmorpg w Azji są zupełnie inne niż w europie i nie jest to jakiś szczególnie wielki minus. Tak naprawdę chodzi mi o różnorodność zadań, jakie ta gra oferuję oraz to iż do 20 poziomu gra staje się przyjemnością i mocno wciąga. Pewnie zapytanie jak wyglądają poziomy od 15 do 30? Otóż nie wiem, bo jeszcze nie dotarłem do tego poziomu, ale jestem coraz bliżej. Największym argumentem, który przekonał mnie do zagrania w tą grę jest ogromny otwarty świat.bardzo różnorodny i przepiękny i jak można się spodziewać żywy tętniący życiem świat. Gdzie by się nie było tam znajdzie się ciekawe miejsca do zwiedzania, jak i robienia questów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po zwiedzeniu tak ogromnego świata w grze towarzyszy przepiękna muzyka idealnie pasująca do sytuacji. Lokacje, jakie zwiedzimy to między innymi cesarskie miasta, małe wioski, porty i wiele innych miejsc.

Niestety żeby nie było tak kolorowo pojawiają się poważne minusy, które nie są zachęcające. Pierwszym minusem moim zdaniem ważnym jest to, że nie ma angielskiego dubbingu, przez co wygląda to w praktyce jak rozmemłana gra robiona na szybko tylko dla zarobku. Wiem, że dużo osób może nie zwraca na to uwagi, ale to jest duży minus przy tak dobrej produkcji, jak mogłoby się wszystkim wydawać.
Chciałbym podkreślić, że gra pomimo dużych wad ma bardzo dużą zaletę, jaką jest design i wiele produkcji powinno brać z tej gry przykład. Przykład jak zrobić grę mmorpg z cudowną bajkową grafiką co do tego nie mam żadnych wątpliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ciekawym plusem gry jest poziom trudności, bo o ile do 15 poziomu przejdziemy w 30-45 minut to do np. 69 poziomu będziemy, musieli grać 4 miesiące co na pewno nas nie znudzi, jeśli chodzi o zadania.
Rozwój postaci również jest na bardzo wysokim poziomie, który jest naprawdę ładnie rozbudowany. Aby zdobywać kolejne poziomy musimy odblokować poziom rangi, który tak łatwo nie jest odblokować i robimy coraz trudniejsze zadania. Zdobywamy za to również dużo punktów doświadczenia oraz dostajemy coraz lepsze przedmioty za ukończenie zadania. Gra jest o tyle innowacyjna, że jak wspomniałem wcześniej, nie pozwala się nam nudzić. Revelation online można w nieznacznym stopniu porównać do risena albo gothic a a podobieństwo jest takie, że i w gothic u i revelation online jest wielki otwarty świat i malownicze lokacje.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez impuls54

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Lineage II Jak grać by wbić szybko wysoki poziom

Tutorial PatryZiza
2

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
4

My Sunny Resort Zaprojektuj swój własny kurort!

Recenzja Dressykamila1
5

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [1#]

Poradnik JestemKacper
6

Shakes & Fidget Poradnik do Shakes and Fidget- Zwiadowca

Poradnik JanuszB
7

Team Fortress 2 Inżynier wyposażenie

Poradnik King_Tomson_IV
8

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - beta mnie nie przekonała, ale...

Recenzja wzarek
9

MovieStarPlanet MSP Moja opinia na temat gry Moviestarplanet :D

Recenzja Saraas
10

Clash of Clans Podbicie rynku przez Clash of Clans - zaplanowana akcja, czy czysty przypadek?

Recenzja naczelnyredaktor
Chat