Jak to działa

Revelation Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Revelation Online

Revelation Online to zapierająca dech w piersiach gra MMO, która zabierze Cię na wspaniałą przygodę po magicznym świecie pełnym złożonych trybów PvP i unikalnych klas postaci. Stwórz swojego wyjątkowego bohatera i przebieraj w niezliczonych opcjach charakteryzacji swojej postaci!

W świecie Nuanor odkryjesz barwne krainy pełne starożytnych zagadek. Podziwiaj niesamowite klify, lasy, góry, a także miasta – a to wszystko na skrzydłach swoich lub jednego z wielu dostępnych w tym pięknym MMORPG wierzchowców. W Revelation Online dotrzesz dosłownie wszędzie i odwiedzisz wiele miast, począwszy od epickich metropolii w chmurach, aż po ukryte w czeluściach katakumby.

Odkryj legendę tajemniczego artefaktu podczas kampanii PvE i zanurz się w ekscytującej przygodzie, wykonując niesamowite misje grupowe i przemierzając niebezpieczne lochy wraz z przyjaciółmi. Podziemia czekają na Twoją grupę bohaterów, aby rzucić im nowe wyzwanie i poddać w wątpliwość ich zdolności bohaterskie. Podczas podróży po świecie Revelation Online wcielisz się w jedną z sześciu dostępnych klas, z których każda posiada zestaw czterech unikalnych umiejętności.

Na najbardziej wytrwałych śmiałków w tym mistycznym MMO czekają rajdy, w których uczestniczyć może nawet 20 osób na raz. Pokonywanie tych wyzwań i udowadnianie swojej potęgi umieści Cię w panteonie najjaśniejszych gwiazd Nuanoru!

Jeśli cenisz sobie fascynującą rozrywkę w PvP, Revelation Online jest dla Ciebie odpowiednią grą, ponieważ bitwy o gildyjne twierdze mają naprawdę epicki wymiar. Walcz o chwałę i prestiż swojej gildii z tysiącami pozostałych graczy, a jeśli to nie wystarczy, stań do potyczek na arenach lub bierz udział w spektakularnych bitwach w powietrzu.

Rozwiń skrzydła i przekrocz barierę dwóch światów, aby ostatecznie okryć się chwałą w Revelation Online!

pełny opis gry
Screeny
Revelation Online screenshot1 Revelation Online screenshot2 Revelation Online screenshot3 Revelation Online screenshot4 Revelation Online screenshot5 Revelation Online screenshot6 Revelation Online screenshot7 Revelation Online screenshot8 Revelation Online screenshot9 Revelation Online screenshot10
Video

Revelation Online wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce GT610/Intel HD 4000
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat