Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 261 0
24.09.2022

Waffentrager: Dziedzictwo

Do World of Tanks ponownie wraca Blitztrager auf E 110!

Wydarzenie o nazwie: "Waffentrager: Dziedzictwo" będzie trwało od 26 września do 10 października. W czasie trwania wydarzenia będą obowiązywały okna czasowe.

W dniu rozpoczęcia wydarzenia (pierwszy dzień) bitwy w tym trybie będą dostępne od:

  • serwery EU1, EU2 i EU3 - od godziny 14:00 do północy
  • serwer EU4 - od godziny 14:00 do 20:00

Okna czasowe w pozostałych dniach:

  • serwery EU1, EU2 i EU3 - od godziny 12:00 do północy
  • serwer EU4 - tak samo jak w pierwszym dniu

Tym razem Brygada Chartów zmierzy się z córką Maxa von Kriegera - Ermelindą, która zasiądzie za sterami Waffentragera.

Brygada Chartów będzie się składała z 6 losowych graczy, dopuszczalne są jednak 3-osobowe plutony. Pojazdy Brygady są te same, co rok temu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Podobnie jak w latach poprzednich, Charty muszą dostarczać plazmę do generatorów, aby je przeciążyć. Kilkakrotne przeciążenie generatorów spowoduje trwałe wyłączenie osłony Waffentragera - a co za tym idzie - umożliwi to zniszczenie przeciwnika.

Aby zagrać Waffentragerem, trzeba mieć spejcalny klucz. Klucz ten możemy zdobyć poprzez wykonywanie misji lub w zestawach dostępnych w sklepie premium.

Postęp w wydarzeniu składa się z 20 faz.

Aby osiągnąć każdą fazę, musimy zdobywać żetony.

Nagrodą za ostatni poziom postępu jest możliwość wypożyczenia Waffentragera na 5 bitew! Tak, będziemy mieli możliwość gry tym legendarnym czołgiem w bitwach losowych. Czołg ten został usunięty z gry w 2016 roku, ponieważ sprawiał problemy w balansie bitew. Jest to więc fajna rzecz dla nieco starszych graczy, którzy sobie będą mogli przypomnieć stare czasy. Miejmy jednak na uwadze, że World of Tanks znacznie się zmieniło od ostatniego momentu, w którym w grze był jeszcze dostępny Waffentrager. Nie wiadomo jak ten czołg sobie poradzi w dzisiejszych bitwach.

Niestety czołg ten dostaniemy tylko na zaledwie 5 bitew. Dodatkowe bitwy można wylosować w portalu inżyniera.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Aby uruchomić portale, potrzebne będą rozruszniki, które dostajemy za misje, bądź zakupy specjalnych zestawów w sklepie premium. Mamy 2 typy portali:

  • portal chartów - możemy z niego otrzymać: rezerwy osobiste, kredyty, dni konta premium, materiały eksploatacyjne, zestawy demontażowe, miejsca w garażu, kamuflaże i naklejki
  • portal inżyniera - możemy z niego otrzymać: kredyty, dni konta premium, rezerwy osobiste, zestawy demontażowe, książeczki szkoleniowe, kamuflaże 3D i 2D, czołgi premium oraz dodatkowe bitwy Waffentragerem

Jeżeli nie dostaniemy czołgu premium po 49 otwarciach portalu inżyniera, to po następnym otwarciu mamy gwarantowany czołg premium. Możemy także dokonywać wymiany nagrody, ale będzie nas to dodatkowo kosztować. Za wymiane nagród z portalu chartów poniesiemy koszt w kredytach, a z portalu inżyniera w złocie.

Ponadto za dokonywanie postępów w wydarzeniu czekają na nas także 2 załogantki:

Ermelinda Jung i Villanelle Rapiere. Mają one unikalne kwestie mówione, umiejętność "braterstwo broni" wyszkoloną na 100% jako atut zerowy, a także możliwość wyszkolenia 3 dodatkowych umiejętności.

Do zdobycia są także 2 medale (1 za wygranie bitwy Chartami i 2 za wygranie bitwy Waffentragerem) + jest jeszcze 3 medal za zniszczenie specjalnej wersji Waffentragera. Specjalna wersja tego czołgu jest dostępna dla pracowników Wargaming.net oraz twórców zawartości (CC). Na zakończenie dodam jeszcze, że wypożyczonym Waffentragerem, będzie można grać w bitwach losowych do 18 października.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bart1607

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
7

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
8

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat