Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2035 0
07.11.2017

Kilka słów o League of Legends

Sławną grę, czyli League of Legends wydało Riot w 2009 roku. Gra zyskała dużą popularność i jest sławna nawet w e- sporcie. Gra oczywiście ma tryb multiplayer, więc możemy grać zarówno ze znajomymi, jak i losowymi ludźmi. Dokładna data wydania to 27 października 2009 roku. League of Legends jest grą darmową i jedyne czego potrzeba to internet i cierpliwość przy pobieraniu. W grze mamy dostępnych aż 138 bohaterów, którzy są przydzieleni w odpowiednią kategorię, czyli: zabójca, wojownik, mag, wsparcie, obrońca i strzelec. Do każdego bohatera mamy przypisaną historię oraz umiejętności, które przydadzą się na polu walki. Oczywiście dostępne są też różne tryby gry, czyli Summoner's Rift (gdzie gramy 5 vs 5), Twisted Treeline (tryb dostępny jest 3 vs 3) oraz Howling Abyss, gdzie 10 graczy ma losowo wybrane postacie. W ekwipunku mamy dostępne aż 6 miejsc, więc możemy ulepszyć bohatera, aż będzie nie do powstrzymania.Oczywiście po meczu inni gracze mogą nas pochwalić lub wysłać report za nasze złe zachowanie. My sami także możemy chwalić oraz zgłaszać zachowanie graczy podczas rozgrywki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Co jest celem gry? Zniszczenie wież oraz inhibitora, aby dostać się do Nexusa, którego zepsucie jest równoznaczne z końcem gry. Do pomocy mamy malutkie stworki, które są zwane minionami. Biją one wrogich graczy, wieże, inhibitor oraz Nexusa. Po rozbiciu inhibitora miniony są wzmacniane, więc dają więcej obrażeń i mają więcej życia. Podobnie działa zabicie Barona Nashora, jednak ten efekt jest do momentu śmierci bohatera. Na mapie mamy różnorodne stwory, które mają wyznaczony czas odradzania się. Na Summoner's Rift mamy dostępne smoki, Herolda oraz Barona Nashora a na Twisted Treeline jest ogromny pająk (zwany Vilemaw'em), którego zabicie daje wzmocnienie dla minionów. Na Howling Abyss nie jest dostępny żaden potwór.
Często są różne gierki, które mają odmienne tryby niż dostępne gry. Może być na przykład Król Poro lub Niszczycielskie Boty Zagłady.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na grę poświęciłam około roku i cóż...z początku nie miałam ochoty grać mecze. Spodziewałam się monotonii i nudnej gry z ludźmi, którzy za wszelką cenę będą chcieli mieć jak najlepsze statystyki. Musiało minąć kilka meczy, aż zaczęłam powoli lubić grę. Jednak czasami mam ochotę wyłączyć grę, gdyż trafiają się naprawdę egoistyczni gracze, którzy myślą, że wszystko wiedzą i są najlepsi. Według mnie dla nowych graczy dobrym wyjściem jest granie Howling Abyss, gdyż można tam nauczyć się grać każdym bohaterem i wszyscy mają losowe postacie, więc mecze są w miarę wyrównane. Osobiście najczęściej gram Ashe lub Sivir, gdyż lubię bohaterów, którzy grają na daleko. Nauczyłam się ulepszać postać, aby zadawała dużo obrażeń i była trudna do zabicia. Pomagają mi w tym różne poradniki, które są dostępne dla każdego bohatera. Przede wszystkim najważniejsza jest gra zespołowa i odpowiednia komunikacja. Egoistyczne podejście oraz myśl o wygranej nic nie da. Gra jest zawsze dla zabawy i często jest dobrym sposobem na odpoczynek. Należy pamiętać o szacunku do graczy i pomaganiu innym, aby potem z uśmiechem grać kolejne mecze. Jeżeli w jednym trybie nam nie idzie- trzeba próbować kolejnych, gdyż granie na siłę nic nie zdziała.
Gra jest przeznaczona do wszystkich, którzy lubią sprawdzać swoje siły w rozgrywkach. Każdy może wybrać swoją ulubioną postać, ulepszać ją i po prostu świetnie się bawić. Opinie o League of Legends są różne, ale najpierw trzeba samemu wejść do gry i zagrać chociaż kilka meczy- dopiero wtedy można wyrazić swoje zdanie. Według mnie każda rozgrywka jest inna, ale zawsze pełna emocji i zabawy, która pomaga ze stresem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Julcia1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zostać SUPERbohaterem?

Recenzja sliweczkaxdd
2

League of Legends Garen - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
4

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
5

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
6

CSGO Prime (B2P) Kilka porad jak stać się lepszym w CSGO

Poradnik Advance
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable

Recenzja WiktoriaBananek!
9

League of Legends Draven - Jeden z najlepszych ADC w grze .

Recenzja LuuQyx
10

World of Warships Celowanie i strzelanie

Poradnik Eton
Chat