Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 3 879 0
28.06.2017

Receznja CS GO! Zapraszam!

Witam! Przedstawiam recenzję gry CS GO. Na początku przedstawię Wam krótki opis gry. CS GO jest to gra strzelanka multiplayer. Jest bardzo cenioną grą w e-sporcie. Posiada drużynę zbudowaną z Polaków - Virtus.Pro.
A więc zaczynajmy.
1. Grafika, animacje;
Jeśli chodzi o grafikę jest naprawdę ładna, przejrzysta i ma żywe kolory. Animacje są naprawdę wyśmienite. Oczywiście zdarzają się błędy mniejsze czy większe. Modele broni dopracowane, jest wiele skinów do różnych broni.
2. Muzyka, dźwięki;
Dźwięki realistyczne, np jeśli biegniemy, to odgłosy są zależne od tego, na jakiej nawierzchni się znajdujemy. Muzyka nie jest zła, jednak mogła by być lepsza.
3. Mechanika gry;
Myślę, że gra nie jest nudna (mamy wiele map do wyboru) , mimo, że wykonujemy jeden i ten sam cel, czyli TT podkłada bombę, a CT pilnuje, aby do tego nie doszło. Jest także pilnowanie hostów lub gry dla rozrywki. Podobnie jak w CS'sie 1.6 są serwery społeczności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Społeczność;
Każda gra multiplayer posiada swoją społeczność. W wielu z nich możemy spotkać miłych i sympatycznych graczy, którzy z nami współpracują, jednak w CS'ie niestety jest na odwrót. Większy procent społeczności stanowią gracze TOXIC. Producent gry stara się z tym walczyć, jednak czy kilkugodzinowe bany zawsze działają? Prawie w większości gier spotykałem się z ludźmi, którzy po przegranej rundzie szli AFK lub trollowali. Nie mówię tutaj tylko o społeczności rosyjskiej, jednak o każdej innej także. Wyzywanie, śmianie się z nieudanej akcji, wyzywanie rodziców. Niestety z tym kojarzy się CS GO. Postarajmy się to zmienić!!!
5. Aktualizacje nowości;
Gra jest aktualizowana na bieżąco. Często są wprowadzane operacje lub wychodzą nowe skiny, mapy do gry. Gra jest cały czas balansowana.
6. Oszuści;
Niestety wielu ludzi nie zna pojęcia uczciwość. Kupują, pobierają programy, które niszczą rozgrywkę. Myślą, że gdy będą mieli lepszą rangę, to zaimponują innym. Lecz to nie będzie ich zasługa, lecz tych programów. Producent walczy z oszustami, stara się zwalczyć ich, jednak to nie jest takie łatwe.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Myślę, że CS GO jest naprawdę fajną grą. Głównym powodem dlaczego ludzie w nią grają to chęć wbicia lepszej rangi - rywalizacja. Czas na podsumowanie.
1. Grafika, animacje - na +
2. Muzyka - na - , dźwięki na +
3. Mechanika gry - mogłoby być więcej trybów,
4. Społeczności - zdecydowanie na -
5. Aktualizacje, nowości - na +.
6. Oszuśći - zdecydowany - tej gry
Jeszcze mały apel na koniec tej recenzji:
"Jeśli kiedykolwiek zechcecie grać w CS GO, to postarajcie się zachowywać kulturalnie, pomagajcie swoim sojusznikom, komunikujcie się. Nie wyzywajcie innych, nie chodźcie AFK z błahego powodu, nie trollujcie, bo wasza drużyna przegrała rundę. Widzicie gościa, który gra podejrzanie to wyślijcie zgłoszenie."
Mam nadzieję, że zmienicie społeczność na lepsze, bo to jedyna rzecz, która odstrasza nowych graczy. Zachęcam do pobrania CS GO.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Maciek10089

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

Minecraft Minecraft czyli jeden z kroków milowych w historii gier

Recenzja Jnusz
3

Invisible, Inc. Skradanka w jaką jeszcze nie graliście.

Recenzja Banankowiec2453
4

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
5

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
6

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
7

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
8

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
9

Among Us - recenzja i oprowadzenie po grze!

Recenzja Arines
10

League of Legends Aatrox, ostrze darkinów - poradnik do league of legends

Poradnik motina1548
Chat